فهرست
پیش بازی آلمان - غنا؛ ژرمن ها به دنبال صعود
پیش بازی آلمان - غنا؛ ژرمن ها به دنبال صعود

پیش بازی آلمان - غنا؛ ژرمن ها به دنبال صعود

آی اسپورت - غنا پس از شکست تلخ مقابل آمریکا دیگر چیزی برای از دست دادن نخواهد داشت و با تمام وجود مقابل المان صف آرایی خواهد کرد. در آن سوی میدان نیز شاگردان لوو با آرامش به دنبال نهایی کردن بلیط خود برای حضور در مرحله ی یک هشتم نهایی هستند.


آلمان؛ همه در خدمت توماس مولر

درخشش شاگردان لوو و علی الخصوص توماس مولر برابر پرتغال خیره کننده بود. مولر در آن دیدار همه کار کرد، 3 گل زد و باعث اخراج یکی از کلیدی ترین مهره های پرتغال نیز شد. لوو برای دیدار برابر غنا دل مشغولی هایی دارد. وضعیت هوملس همچنان نامشخص است و لوو تاکید کرده که تا لحظه ی آخر برای حضور در ترکیب تیم، برای او صبر خواهد کرد.

البته وضعیت شواین اشتایگر بهبود یافته است و به نظر می رسد که او می تواند در این دیدار تیمش را همراهی کند. بعید است  لوو در فاز تهاجمی تیمش تغییر خاصی را ایجاد کند و به احتمال زیاد بار دیگر مولر، اوزیل و گوتزه در خط آتش این تیم قرار خواهند گرفت.

لوو به خوبی می داند که نباید کار را به مصاف روز پایانی مقابل آمریکا بکشاند، به همین علت با تمام توان تیمش را برای شکست غنا راهی میدان خواهد کرد.


غنا؛ برای زنده ماندن

غنا در دیدار مقابل امریکا خیلی بدشانس بود. آن ها موقعیت های زیادی را از دست دادند و روی 2 غافل گیری دروازه ی خود را باز شده دیدند. شاید گل ثانیه های ابتدایی دمپسی، بد ترین اتفاقی باشد که می تواند برای یک تیم رخ دهد.

با این حال غنا همچنان امیدوار است تا بتواند راهی برای ماندن در جام جهانی پیدا کند. بواتنگ، آیو و جیان همچنان مهم ترین امیدهای هواداران تیم ملی غنا محسوب می شوند. با توجه به گزارشاتی که از اردوی تیم ملی غنا مخابره می شود، به نظر می رسد اسین و مونتاری هر دو در ترکیب اصلی تیم قرار خواهند گرفت تا تجربه ی تیم  در مصاف حساس مقابل آلمان بیشتر شود.

باید منتظر ماند و دید در این دیدار حساس چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. آیا آلمان می تواند خودش را 6 امتیازی کند یا غنا می تواند یکی دیگر از شگفتی های جام را رقم بزند.

     
آی اسپورت
2014-06-21 12:36:35
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر