فهرست
پیش بازی نیجریه - بوسنی؛ در آرزوی دوم شدن
پیش بازی نیجریه - بوسنی؛ در آرزوی دوم شدن

پیش بازی نیجریه - بوسنی؛ در آرزوی دوم شدن

آی اسپورت - نیجریه و بوسنی هر دو به خوبی می دانند که شکست در این دیدار می تواند امیدهای آنان را برای صعود به حداقل برساند. به همین علت هر دو تیم تنها با تفکر پیروزی وارد میدان خواهند شد و به چیزی جز کسب 3 امتیاز فکر نمی کنند.


بوسنی؛ ژکو همچنان امید اول

سرمربی بوسنی، سافت سوسیچ اعتقاد دارد که ژکو بازیکن فوق العاده مهمی در حد مسی و رونالدو برای بوسنی محسوب می شود. سوسیچ حق دارد چرا که بوسنی بدون ژکو در نوک خط حمله با مشکلات زیادی مواجه می شود. امشب نیز ژکو تعیین کننده ترین مهر ی بوسنی خواهد بود. البته از نقش پیانیچ نیز نباید به سادگی عبور کرد. این هافبک باشگاه رم برابر آرژانتین نمایشی خیره کننده از خود نشان داد و اگر امشب نیز بتواند همچون دیدار با آرژانتین بازی کند، شانس بوسنی تا حد زیادی افزایش پیدا خواهد کرد.

به نظر می رسد که سوسیچ امشب بر خلاف بازی مقابل آرژانتین از 2 مهاجم استفاده کند. به همین علت ایبسویچ به ترکیب اصلی راه پیدا خواهد کرد تا در کنار ژکو قرار گیرد. بوسنی در صورت کسب هر 3 امتیاز دیدار مقابل نیجریه، می تواند با خیالی آسوده در روز پایانی به مصاف شاگردان کی روش برود.

نیجریه؛ شکستن طلسم گل نزدن

شاگردان کشی در برابر ایران هر چه زدند، نتوانستند از سد دفاع پولادین کی روش عبور کنند. آن ها امشب نیز برای باز کردن دروازه ی بوسنی کار بسیار سختی خواهند داشت. کشی به احتمال زیاد 2 تغییر مهم در ترکیب تیمش انجام خواهد داد. آمئوبی و اودموینگی از ابتدا در ترکیب تیم قرار می گیرند تا قدرت تهاجمی نیجریه افزایش پیدا کند.

با این حال آن ها باید به شدت مراقب خط دفاعی تیمشان نیز باشند چرا که خط حمله ی بوسنی قابل مقایسه با ایران نخواهد بود و مهره هایی همچون ژکو و پیانیچ می توانند برای انیایما، دروازه بان نیجریه بسیار خطر ساز باشند. 

     
آی اسپورت
2014-06-21 13:24:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر