فهرست
تقاضای رئال از پرتغالی ها؛ رونالدو را به مادرید برگردانید
تقاضای رئال از پرتغالی ها؛ رونالدو را به مادرید برگردانید

تقاضای رئال از پرتغالی ها؛ رونالدو را به مادرید برگردانید

آی اسپورت - تیم فوتبال پرتغال فردا دومین بازی خود در جام جهانی را باید مقابل آمریکا برگزار کند . دیداری بسیار حیاتی که در صورت شکست پرتغال؛ حکم حذف این تیم از دور مسابقات امضا خواهد شد.

باشگاه رئال مادرید با حساسیت خاصی تحرکات تیم پرتغال را زیر نظر داد و بیش از همه نگران این است که رونالدو بار دیگر از ناحیه تاندون پای چپ دچار مصدومیت شود.

مسابقه فردای ورزشگاه مانائوس می تواند دو حالت داشته باشد. یا استارت دوباره رونالدو و یارانش در جام جهانی خواهد بود یا اینکه با یک شکست دیگر این تیم عملا از جام جهانی خارج می شود.

از طرف باشگاه رئال مادرید روز گذشته با پائولو بنتو و دیگر مسئولان تیم پرتغال تماسی برقرار شده که در طی این تماس رئالی ها از مسئولان پرتغال خواسته اند که در صورت رخ دادن حالت دوم یعنی حذف پرتغال آنها اجازه جدایی کریس رونالدو و بازگشت او به مادرید را صادر کنند.

چرا که بیم آن می رود تا در صورت حضور رونالدو در بازی تشریفاتی ، مصدومیت او تشدید شده و وضعیت برای او و رئال بحرانی شود .

از نگاه مسئولان باشگاه مادریدی ؛ بهتر آن است که او تحت نظر پزشکان رئال قرار بگیرد. باید ببینیم که فردا در مانائوس چه اتفاقی خواهد افتاد.

از شواهد پیداست که وضعیت برای رونالدو یارانش بسیار بحرانی است.

     
آی اسپورت
2014-06-21 16:04:22
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر