فهرست

اتاق بازرگانی دست به جیب شد/ پاداش برای ملی‌پوشان والیبال و فوتبال

آی اسپورت- موفقیت‌های تیم‌های ملی والیبال و فوتبال اهالی ایران در لیگ جهانی و جام جهانی، اهالی بازار را به صرافت قدردانی از آن‌ها انداخته و ظاهرا هدایای نقدی نفیسی به جیب این ملی‌پوشان سرازیر خواهد شد. این اتفاقی است که رئیس اتاق بازرگانی ایران از آن خبر داده است.

یحیی آل‌اسحاق امروز در حاشیه نشست هیات‌رئیسه اتاق با تبریک موفقیت‌های تیم‌های والیبال و فوتبال در مسابقات جهانی گفت: امروز همه نگاه‌ها به بازوان پرتوان والیبالیست‌های کشورمان دوخته شده و بسیار امیدواریم که آنها در مسابقات دشوار جهانی به موفقیت‌های بی‌نظیر دست پیدا کنند. امروز در هیات‌رئیسه تصویب کردیم که در صورت تداوم این موفقیت‌ها و دست‌یابی ملی پوشان کشورمان به رتبه‌های جهانی، تلاش کنیم تا هدیه‌ای درخور شأن ملی پوشان به تیم ملی اعطا کنیم.

او همچنین در آستانه برگزاری مسابقه فوتبال بین تیم ملی جمهوری اسلامی ایران با تیم قدرتمند آرژانتین گفت: همچنین تصمیم گرفته‌ایم در صورت صعود تیم ملی فوتبال به جمع 16 تیم برتر دنیا، به ملی پوشان فوتبال نیز هدایای نفیسی تقدیم کنیم. در صورت موفقیت ملی پوشان والیبال و فوتبال، جشن بزرگی با محوریت فعالان سرشناس بخش خصوصی و کارآفرینان مطرح کشور برگزار می‌کنیم تا سهم کوچکی در موفقیت جوانان برومند کشور داشته باشیم.

     
آی اسپورت
2014-06-21 18:13:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر