فهرست
شکایت عجیب باشگاه استقلال از وریا غفوری!
شکایت عجیب باشگاه استقلال از وریا غفوری!

شکایت عجیب باشگاه استقلال از وریا غفوری!

آی اسپورت - بعد از اتفاقاتی که روز گذشته برای وریا غفوری رخ داد و او ورزشگاه را با عصبانیت ترک کرد، امروز اسنادی از سوی خبرگزاری فارس منتشر شده که نشان می‌دهد باشگاه استقلال اول آذرماه از کاپیتان خود به کمیته اخلاق شکایت کرده است.

این شکایت نامه که به امضای احمد مددی، مدیرعامل استقلال رسیده و خطاب به رییس کمیته اخلاق نوشته شده، ماجرای قرارداد جدیدی که وریا غفوری در ابتدای فصل با باشگاه استقلال امضا کرده را شرح می‌دهد.

در این نامه عنوان شده که غفوری با وجود داشتن قرارداد تا پایان لیگ بیستم، قرارداد دو ساله‌ای را در زمان مدیریت سعادتمند با باشگاه استقلال امضا کرده که باعث افزایش قرارداد او شده است. طبق قراردادی قبلی وریا باید در این فصل ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان از استقلال دستمزد دریافت می‌کرده، اما قرارداد او به ۶ میلیارد افزایش پیدا کرده است. از سوی دیگر قرارداد این بازیکن برای سال دوم قرارداد (فصل ۱۴۰۰-۱۴۰۱) به ۸ میلیارد خواهد رسید.

احمد مددی هم سعی کرده به جای عمل کردن به تعهدی که مدیرعامل قبلی ایجاد کرده، علیه کاپیتان تیم خود نامه‌نگاری به کمیته اخلاق انجام دهد. این موضوع اختلاف شدیدی را بین وریا غفوری و مدیران باشگاه به وجود آورده و باید دید این ماجرا در نهایت به جدایی کاپیتان استقلال از این تیم می‌انجامد یا اتفاق دیگری در راه است. 

 

 

فارس 

۱ ۶  
آی اسپورت
2021-02-06 12:15:00
نظر دهید

۶ نظر
اف سی دوپینگ
شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۹، ۱۴:۵۱
خخخخخ وقتی با جیب خالی پز ممد نادری بنگی میدی تهش میشه همین!
حرف حساب
شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۹، ۱۶:۲۱
جالب اینجاست که سایت ورزش سه و آقای پژمان راهبر حتی حاضر نشدند خبر این شکایت و قرارداد چند برابر شده وریا رو درست و حسابی پوشش بدهند. بییشتربه فاع از وریا پرداخته! ننگ بر این سایت استقلالی و مدیرنش! اینها به یاد پرسپولیسی ها میمونه!
تاج
شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۹، ۱۸:۲۸
حالا فهمیدین وزیر و گماشته هاش چطوری گل میزنن
۲
دوپینگ
يكشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۹، ۰۹:۳۷
چگوارای پلاستیکی ۱۴ میلیاردی
خر رو اینجوری تر نمی کنن:))))
۳
سعید
يكشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۹، ۲۲:۵۴
مددی بیشتر مدیرعامل پیروزیه تا تاج
فرهاد
دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۹، ۰۰:۲۰
جالبه اسطوره سرخابی ها دیپورتی های سپاهان هستند از وریا بگیر تا بنگر جلال و علی کریمی و...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر