فهرست
تیم آریایی... خدا به ما بدهکار شد!
تیم آریایی... خدا به ما بدهکار شد!

تیم آریایی... خدا به ما بدهکار شد!

پسرک های و های گریه می کرد... آنقدر که هق هق گریه هایش به او امان نمی داد حرف هایش را کامل بزند: داور فلان فلان شده... نامردی ب و د، به خدا... نا مر دی بود! انگار نه انگار پیش از بازی آرزو می کرد کم گل بخوریم.
صورت بازیکنان تیممان را نگاه کن. غرق عرق، نایی نیست، روی پا ایستادن غیر ممکن شده است. آنها جنگیدند، به مرز پیروزی رسیدند اما ناگهان... شوت مسی... پسرک گریه می کرد: همین مسی چی کار کرد؟ به خدا... هیچی. بعد توپش دقیقه90 بره تو گل... خداااا پس تو کجایی؟!
شکست سنگین ما مقابل آرژانتین، آنقدر شرمندگی نداشت که پیروزی یک صفر آنها با کمک داور مقابل ما دارد. وقتی داور در بازی به این سختی پنالتی ات را نگیرد، دوست نداری دیگر به بازی ادامه بدهی. ولی صورت بازیکنان تیممان را نگاه کن... غرق جدیت، در عین خستگی با اراده، آنها هنوز روی پایند. در دلشان چیزی است که آنها را به ادامه مبارزه ترغیب می کند.
پسرک گریه می کرد. پس کی شانس میاریم؟ حق ما... حق ما باخت نبود. صورت بازیکنان تیممان را نگاه کن. شهامت می بارد، انگیزه فوران می کند، ترس ترسیده شده از رویشان. آن طرف حریف هاج و واج مانده است. وا مانده، کلافه، سردرگم. دوباره قیمت ها را مقایسه کن؟ حق چه کسی است که بیشتر بگیرد؟ چه کسی میلیون ها نمی ارزد؟
پسرک گریه می کرد: دیگه کی می تونیم اینقدر خوب بازی کنیم که شانس برد مقابل آرژانتین رو داشته باشیم؟ راست می گفت. تا این اندازه خوب... امکان... به صورت بازیکنانمان نگاه کن. آنها از شکست خفیف برابر آرژانتین راضی نیستند. بیشتر می خواستند. حریف را به وقت کشی دقایق پایانی انداخته بودند. به حقشان نرسیدند.
پسرک گریه می کرد... در ذهن پر از سوال. ما هیچ وقت اینقدر خوب بودیم؟ بهتر از این می شویم؟ هیچ وقت شانسی برای بردن امثال مسی را داریم؟
پیرمرد با لحنی آرام جواب کودک را داد: آنها را خواهیم برد... دفعه بعد که خدا صلاح دانست حقمان را بدهد!

مهدی بشکنی
  ۷  
آی اسپورت
2014-06-21 23:05:13
نظر دهید

۷ نظر
-
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۰۹
بسته حرف مفت، این فقط یه بازی فوتبال بود.
خدا رو وسط نکش
عادل از لاهیجان
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۲۰
خداااااااااااااااااااا میشنوی باتوهم خداااااااااااااااا خوووووب گوش کن خوبه خووووووووب...ازین که ایرانی آفریدی منو ازت ممنونم.خداااااااااااااااا ممنونم که اشک میریزم ولی سرم بالاست..خداااااااا ممنونم.
ایران همیشه جاویدان
علی - ایران - آنفیلد
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۳۳
خدایی خیلی حیف شد دقیقه آخر گل خوردن خیلی ضده حاله.خیلی خیلی خوب بودیم.واقعا نکونام با حرکت اضافش حال ملت رو گرفت.
-
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۳۶
خخخخ خدا هم خر رو شناخت بهش شاخ نداد
مجتبی
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۴۴
دیگه کفر نگو آقا مهدی
بارسا
يكشنبه ۱ تیر ۱۳۹۳، ۰۱:۰۲
چرند!
خدا به ما بدهکاره؟
پسرک چی میگه اصلا.شانس با ما یار نبود، همین!
مجتبی فرد
يكشنبه ۱ تیر ۱۳۹۳، ۰۴:۲۹
خدا سر بریدن‌های داعش رو می‌بینه کاری نمی‌کنه اون وقت انتظار داری خودش رو قاطی بازی بچه‌ها کنه؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر