فهرست
کی روش: داور در 5 متری پنالتی را نگرفت!/ داور اصلا در سطح بازی نبود/ به بازیکنانم افتخار می کنم
کی روش: داور در 5 متری پنالتی را نگرفت!/ داور اصلا در سطح بازی نبود/ به بازیکنانم افتخار می کنم

کی روش: داور در 5 متری پنالتی را نگرفت!/ داور اصلا در سطح بازی نبود/ به بازیکنانم افتخار می کنم

آی اسپورت-  کارلوس کی‌روش پس از نمایش درخشان ایران در برابر آرژانتین گفت: انتظارم از بازی همان چیزی بود که در عمل دیدیم. آرژانتین خیلی خوب بازی می‌کرد اما ایران تمرکز بسیار خوبی داشت . لحظات آخر بازی احساسی را دیدیم. لازم بود بهتر دفاع کنیم. قول داده بودیم که بهتر کار کنیم.

وی ادامه داد: تلاش داشتیم به دروازه آرژانتین نزدیک شویم. چند فرصت گلزنی خیلی خوب داشتیم و دو شخصیت متفاوت نقش بازی کردند. آرژانتین برد و بهترین بازیکنان را داشت. آنها بارها تلاش کردند که بتوانند گل بزنند. مسی بهترین بازیکن جهان است. شخصیت بعدی داور بود که پنالتی واضح ما را نگرفت. من نسبت به عملکرد بازیکنان افتخار می‌کنم. قابل قبول نیست که داور فقط 5 متر با صحنه فاصله داشته باشد و پنالتی را نگیرد.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در ادامه اظهار کرد: ما می‌خواستیم بازی را ببریم به همین دلیل در 5 دقیقه آخر شوتزنی را در دستور کار قرار دادیم، اما وقتی مسی هست می‌تواند تفاوت را رقم بزند. اگر داور پنالتی را گرفته بود آرژانتین نمی‌توانست به راحتی به ما گل بزند.

کی‌روش در پاسخ به این سوال که مردم شکست را حق ایران نمی‌دانند آیا به صعود فکر می‌کنید یا حضور افتخارآمیز، گفت: من نمی‌توانم پیش بینی کنم که چه می‌شود، اگر می‌توانستم الان اوضاع دیگری حاکم بود. ما الان به استراحت احتیاج داریم. چهار روز وقت داریم یک روز باید استراحت کنیم. هدف من این است که بازیکنان را متمرکز نگه دارم. ما در نیمه اول رنج کشیدیم. در نیمه دوم قوی‌تر شدیم. طبیعتا آرژانتین شایستگی داشت.

سرمربی ایران گفت: یک تیم نابغه داشت تیم دیگر بازیکنان تلاشگر. من باید با احتیاط صحبت کنم. ضربه مسی عالی بود. من هنوز درباره داوری صحبت دارم. از این ناراحتم که داور صحنه را دید اما پنالتی نگرفت. من ویدیو را دیدم او درست در 5 متری صحنه بود. اما نگرفت. امیدوارم من به خاطر این صحبتی که می‌کنم جریمه نشوم. داور در سطح این بازی نبود. آرژانتین تیم قابل ستایشی است. من نمی‌توانم از تمام کسانی که در ورزشگاه هستند تشکر نکنم. اصلا احساس نکردیم که همه آبی و سفید هستند. لحظه‌ای که هواداران نسبت به موقعیت‌های ایران واکنش نشان می‌دادند بازیکنانم روحیه می‌گرفتند.

  ۸  
آی اسپورت
2014-06-21 23:17:16
نظر دهید

۸ نظر
MahyarZ
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۲۲
MerC Queiroz
ساقی
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۲۶
زن داوروو
mahsa
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۳۵
بچه ها خسته نباشید عالی بودید گرچه حق خوری شد ولی بی نظیر بودید آفریتچن به غیرتتون
محسن
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۳۶
از آقای روحانی درخواست داریم تا قرارداد کیروش تا 2018 تمدید بشه.
کاوه
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۴۱
مرسی سینیور کیروش...
-
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۵۶
از سینیور کیروس بابت شخصیتی که به تیم ایران داده متشکرم ،
هموطن
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۵۶
ایران در مقابل یک تیم 12 نفره ایستادگی کرد
Farzad
يكشنبه ۱ تیر ۱۳۹۳، ۰۰:۳۱
حالا خوبه ارژانتین قهرمان بشه تا ارزشهای تیم ایران بیشتر مشخص بشه.
اگر 2 تا اردوی آماده سازی درست و 4 تا بازی دوستانه ی دیگه داشتیم چه نتیجه ای میگرفتیم؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر