فهرست
یوزپلنگانى که با من دویده‌اند/ حالا نوبت بوسنی است
یوزپلنگانى که با من دویده‌اند/ حالا نوبت بوسنی است

یوزپلنگانى که با من دویده‌اند/ حالا نوبت بوسنی است

آی اسپورت- حالا سر به آسمان مى‌ساییم، پروازى بر فراز آشیانه‌ى فاخته. ما، یعنى همه ى ما دیگر نمى توانیم در کالبدمان آرام بگیریم. باید همچون روحى بى قرار اوج بگیریم از این کالبد خاکى و دلخوشى هاى یک ملت ناخوش را فریاد کنیم.

ما به همین یک پا دو پاهاى دوبل پولادى دل خوشیم. به سیوهاى رویایى حقیقى مى بالیم. ما دوست داریم تا این حد منطقى به وادى احساساتى گرایى پاى بگذاریم. باختیم؟ به درک. ما نیمه دوم بهترین بازى تاریخ فوتبال‌مان را انجام دادیم. بعدها، مى توانیم بادى به غبغب بیاندازیم و به فرزندانمان بگوییم که آرژانتین بزرگِ لیونل مسى و دى ماریا و هیگواین و آگرو را به صلابه کشیدیم و استعداد و قریحه و مبارزه طلبى مان را به رخ جهانیان کشیدیم.

حالا پا به پاى تیمى بزرگ به رغم تمامى کاستى هاى زیرساختى و سخت افزارى دویدیم و جنگیدیم و به پنالتى نگرفته ى داور و تک ضربه ى هوشمندانه ى مسى باختیم. ما در اصل نباختیم.ما فقط کمى نبردیم. آمار و ارقام؟بى خیال. ضربه سر اشکان را بچسب.قوچان نژاد را ببین که همه ى توپ هاى سوم را مى گرفت و مى زد به قلب دفاع.حالا همه ى شما با ما دویده اید،حالا نوبت بوسنى است...

بابک کمانگری

  ۳  
آی اسپورت
2014-06-21 23:32:29
نظر دهید

۳ نظر
فرهاد
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۳۴
اندو تیفونه مسی حیرونه
نوید
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۳۶
اینجا هم رنگی بازی ؟چرا از بازی خوب و جنگندگی اندو چیزی نمی گید چرا از پژمان حرف نمی زنید از بازی خوب امیرحسین چرا چیزی نمی نویسید؟ واقعا متاسفم
saeed
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۳۸
این برد رو به کارشناسان عزیزمون در ورزش از نگاه دو تبریک می گم اقا درخشان مهرداد پولادی مسی رو گرفت اقای مظلومی پژمان منتظری دی ماریا رو گرفت اقای یوسفی این سید جلال و امیرحسین بودن که اگوئرو و هیگواین رو گرفتن اره برادران کارشناس این یکی رو نخوندید که ما ............ایرانی هستیم متفاوت ترین نژاد جهان که عنصری به اسم غیرت در وجو اونها نهفته شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر