فهرست
یادداشت روز: حمایت یادتان نرود، ما همچنان هستیم!
یادداشت روز: حمایت یادتان نرود، ما همچنان هستیم!

یادداشت روز: حمایت یادتان نرود، ما همچنان هستیم!

آی اسپورت- پس از بازی غیروانه و شکست ناعادلانه برابر آرژانتین شاید خیلی ها دل و دماغ خواندن و نوشتن را نداشته باشند اما بازی جانانه بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان و تدابیر هوشمندانه کارلوس کی روش باید باعث شود که ما پس از این باخت ناراحت کننده حرفه ای باشیم. هنوز بازی با بوسنی باقی است و فرصت جاودانه شدن هم. یک برد و نتیجه گیری آرژانتین مقابل نیجریه (که هر دو به شدت امکان پذیرند) صعود از گروه را به ارمغان خواهد آورد.
اسپانیا حذف شد، انگلیس حذف شد، کامرون هم همچنین اما ما هنوز در جام بیستم شانس داریم. آن هم شانسی بالا برای صعود. همین که تیم های مطرح خیلی زود بلیط برگشت را گرفتند ولی ما هنوز در جام هستیم حس فوق العاده ای است اما از این بهتر هم وجود خواهد داشت. به شرطی روحیه و انگیزه مان را حفظ کنیم و همه پشت تیم ملی باشیم.
با خودمان رو راست باشیم. کدام یک از ما شکست یک صفر مقابل آرژانتین بزرگ، آن هم با چنین نمایش درخشانی را پیش بینی می کرد. مغزمان را شستشو داده اند که فوتبال ما هیچی نمی شود. خودمان را باور داشته باشیم بردن بوسنی از اسیر کردن آرژانتین سخت تر نیست.
دوندگی و تلاش بازیکنان تیم ملی که تا اینجای مسابقات بسیار با روحیه و منسجم کار کرده اند فقط نیازمند حمایت است. یک عزم جدی و همه گیر برای بازگرداندن حس انگیزه برای ادامه مبارزه به ملی پوشان. هر ایرانی برای این کار سهم دارد. پیش بینی 100 درصدی پیروزی بر بوسنی، یعنی اعتمادی که ما به بازیکنان جسور و فداکارمان داریم.
تا به حال تیمی با این کیفیت داشته ایم؟ پس همین حالا وقت صعود است، همین حالا با حمایت از سربازان تیم ملی فوتبال ایران که حالا توانسته اند خیالمان را راحت کنند که آنها برنده اند، چون می جنگند، چون هستند.


مهدی بشکنی 
  ۵  
آی اسپورت
2014-06-22 00:33:58
نظر دهید
۵ نظر
-
يكشنبه ۱ تیر ۱۳۹۳، ۰۰:۴۵
برای این بچه ها نشد نداره اینا عزمشونو واسه بیشتر از این چیزها هم جزم کردن
بوسنی رو میبریم
امین
يكشنبه ۱ تیر ۱۳۹۳، ۰۰:۵۱
صعودم نکردن فدای سرشون خودشون رو عشقه
امین
يكشنبه ۱ تیر ۱۳۹۳، ۰۰:۵۱
صعودم نکردن فدای سرشون خودشون رو عشقه
سعید
يكشنبه ۱ تیر ۱۳۹۳، ۰۰:۵۸
قبل از جام جهانی فکر می کردیم بعد بازی سر پیراهن مسی دعوا میشه
اما بعد بازی کسی نرفت سراغ مسی، آخه پیراهنی که تن تیممون بود اینقدر ارزش داشت و افتخارآفرین بود که دوست نداشتیم درش بیاریم
آخه روش به درستی یوز ایرانی هک شده بود
آخه پرچم ایران درست سر جاش روی سینمون جا خوش کرده بود
اما امان از پیراهن داور، اشتباهی بر تنش بود
اون اصلا در قامت یک قاضی نیود
ای خدا ...
ایرانی
يكشنبه ۱ تیر ۱۳۹۳، ۰۴:۰۳
بوسنی رو هم نبرن فدای سرشون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر