فهرست
منصوریان: از انگلیس پیشنهاد مربیگری دارم/بازار گرمی نکرده‌ام
منصوریان: از انگلیس پیشنهاد مربیگری دارم/بازار گرمی نکرده‌ام

منصوریان: از انگلیس پیشنهاد مربیگری دارم/بازار گرمی نکرده‌ام

آی اسپورت- علیرضا منصوریان پس از پیروزی 2 بر صفر مقابل ملوان نوین انزلی در مرحله یک سی و دوم جام حذفی در کنفرانس خبری گفت: به 2 تیم خسته نباشید می‌گویم مخصوصا تیم جوان ملوان ب، با اتفاقی که بازی دیروز پرسپولیس افتاد ملوان نوین انگیزه مضاعف گرفت البته دو تیم متفاوت هستند. خوشحالم که در انزلی هستم حیف است که ملوان در لیگ برتر نیست و امیدوارم این تیم سریع‌تر به لیگ برتر برگردد. بازی خوبی بود و ما زود به گل رسیدیم و بعد هم حاشیه امنیت با گل دوم برای مان ایجاد شد.

وضعیت بازی با ملوان: کیفیت زمین هم‌مناسب نبود. چند بازیکن ملوان نوین خیلی خوب بودند.ما مسیر خوبی را بعد از دربی شروع کردیم و هم در جام حذفی و هم در لیگ برتر مسابقات را با قدرت ادامه می‌دهیم. در جام حذفی همیشه همین شرایط هست و در دور بعد هم تیم‌های لیگ دسته اولی می‌توانند سورپرایز باشند. تمام توان مان را روی بازی با سیاه جامگان گذاشته ایم.

استقبال در انزلی: از هواداران تیفوسی ملوان تشکر می‌کنم که یک شال از ملوان برایم آوردند. اولین شالی از تیم لیگ برتری است که در کلکسیونم نگه می‌دارم. هیچ شالی از هیچ هواداری نداشتم.  مهدی رحمتی را مثال می‌زنم از این تیم مازیار زارع، پژمان نوری، محمد غلامی هم تیمی رحمتی بوده‌اند و به عنوان برادر کوچک خواهش می‌کنم که آرامش داشته باشند و بابت شال هم ممنون هستم. باید دست به دست هم بدهیم که فحش از ورزشگاه‌ها بیرون برود. در سال 74 که به فوتبال ایران وارد شدم فحشی در ورزشگاه‌ها شنیده نمی‌شد. در حال حاضر در تهران، انزلی و جنوب فحش می‌دهند. هر وقت هوادار مان بخواهد فحش بدهند من دستم را بالا می‌بردم. کاش مراعات مهدی رحمتی را می‌کردند.

 شایعه پیشنهاد از لیگ انگلیس برای مربیگری: من را سال‌ها می‌شناسید دنبال بازار گرمی نیستم. اگر از شال  هواداران ملوان تشکر می‌کنم از هواداران بخاطر رفتارشان انتقاد هم می‌کنم زمانی که در سال 94 کارناوال شادی از فوتبال بخاطر نتایج ما در ایران راه افتاد در رختکن به ما گفتند که علی دایی و کریم باقری به بوندس لیگا راه پیدا کردند و امروز را مثل آن روز مقایسه می‌کنم . من ایرانی ها را باور  دارم زیرا قابل پیشرفت هستند. دروغ نگفتم و احوالاتم میزان است اگر این پیشنهاد را گفته ام پیشنهاد را داشته‌ام و برخی بهشان فشار آمده است. در آینده نزدیک خواهید دید که مربی در خارج از ایران  خواهیم داشت و زمانی بازیکنان ما به بوندس لیگا رفتند اما اکنون برخی می‌گویند مثل این است که  مربی کشتی از انگلیس بیاوریم. شاید آنها هیچ وقت باورشان نمی شد که علی دایی به بایرن مونیخ برود. روزی  آرزوی مان این بود که یک ست از ژاپن والیبال بگیریم امروز ژاپن را نمی‌بینیم و برای قهرمانی المپیک می‌رویم. جواب برخی از دوستان را نمی‌دهم. اگر یک نفر می‌رفت کره بازی می‌کرد مردم ذوق می‌کردند زمانی بازیکنان ما حاضر نمی شدند در تیم‌های عربی بازی کنند و فقط به دنبال اروپا بودند.

 

۱    
آی اسپورت
2016-10-01 18:43:00
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر