فهرست
کی‌روش در کنفرانس؛ این بازی یک هدیه است
کی‌روش در کنفرانس؛ این بازی یک هدیه است

کی‌روش در کنفرانس؛ این بازی یک هدیه است

آی اسپورت – کارلوس کی‌روش در نشست خبری خود قبل از بازی تدارکاتی تیم ملی ایران مقابل ترکیه از این بازی به عنوان یک هدیه نام برد. صحبت‌های کی روش را بخوانید:

  • تشکر ویژه و مراتب تقدیر خودم و بازیکنان و فدراسیون را از فدراسیون ترکیه و بشیکتاش اعلام می‌کنم با توجه به اینکه اگر حمایت آنها نبود آماده سازی تیم ملی ایران به این شکل پیش نمی‌رفت. آنها نه تنها با رفتار مهربانانه خود که با امکانات خود کمک زیادی به ما کردند. مطمئنا این بازی‌های آماده سازی برای ما مهم است. برنامه ما این بود که برای بازی‌های مهمی که در پیش داریم، تمرین کنیم. بازی‌های مهمی برابر مراکش و اسپانیا داریم و بدون این تدارک برنامه ما کامل نخواهد بود.
  • بازی مقابل ترکیه را اگر بخواهم در یک کلمه توضیح بدهم و توصیف کنم مثل یک هدیه برای ماست. بازی مقابل تیمی با کیفیت و از نظر سبک که ما نمی‌توانستیم بهتر از آن پیدا کنیم. از مربی خوب و بازیکنان جوان فوق العاده ای برخوردار است. مطمئنا ترکیه با سبک و شرایطی که اکنون ارائه می‌دهد در آینده قادر خواهد بود به نتایج خوبی دست یابد و اکنون نیز این بازی تدارکاتی به ما کمک بزرگی خواهد کرد. بازی مقابل ترکیه اگر بخواهم در یک کلمه توضیح بدهم و توصیف کنم مثل یک هدیه برای ماست. بازی مقابل با کیفیت و از نظر سبک که ما نمی‌توانستیم بهتر از آن پیدا کنیم. از مربی خوب و بازیکنان جوان فوق العاده ای برخوردار است. مطمئنا ترکیه با سبک و شرایطی که اکنون ارائه می‌دهد در آینده قادر خواهد بود به نتایج خوبی دست یابد و اکنون نیز این بازی تدارکاتی به ما کمک بزرگی خواهد کرد.
۶    
آی اسپورت
2018-05-27 18:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر