فهرست
مسی : در نیمه دوم به ایران اجازه خودنمایی دادیم / باید از رومرو متشکر باشیم
مسی : در نیمه دوم به ایران اجازه خودنمایی دادیم / باید از رومرو متشکر باشیم

مسی : در نیمه دوم به ایران اجازه خودنمایی دادیم / باید از رومرو متشکر باشیم

آی اسپورت - لئو مسی که با گل دقیقه 91 برابر ایران ؛ پیروزی را به اردوی آلبی سلسته آورد و حکم صعود تیمش را به یک هشتم نهایی امضا کرد در پایان بازی در نشست خبری حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت : \" توانایی واقعی خودمان را در این بازی نشان ندادیم اما می دانم که به زودی می توانیم به فرم واقعی خودمان برسیم.

در درجه اول؛ خودمان واقفیم که در سطح همیشگیمان بازی نکردیم. با این وجود شانس های گلزنی خوبی داشتیم. ارائه یک نمایش خوب در چنین بازی هایی که حریف تمام فضاها را می بندد دشوار است. مهم این بود که برنده بازی شدیم.\"

 مسی ادامه داد : \" اگر فضای کافی در اختیار ما باشد می توانیم تیم حریف را ویران کنیم در غیر این صورت باید متحد تر از همیشه باشیم تا بتوانیم گره بازی را باز کنیم.

در نیمه اول فرصت های بهتری داشتیم اما در نیمه دوم باید اعتراف کنم که به ایران اجازه خودنمایی دادیم. تیم های مقابل فقط مقابل من بازی نمی کنند بلکه آنها مقابل کل تیم آرژانتین قرار می گیرند و سعی می کنند تا همه مهاجمین ما را کنترل کنند . هیچ مسابقه ای برای ما اسان نخواهد بود.\"


مسی در مورد گلی که زد چنین گفت : \" وقتی توپ به من رسید آرامش خاصی داشتم و سعی کردم بهترین تصمیم را در ان لحظه بگیرم. ما باید در این بازی پیروز می شدیم چرا که اگر مساوی می کردیم همه چیز در روز آخر پیچیده می شد.

آن وقت موظف بودیم تا نیجریه را شکست دهیم اما الان خیالمان راحت است چرا که صعودمان حتمی شده است. با این وجود هنوز از لحاظ ریاضی ممکن است اولی گروه را از دست بدهیم.\"

وی در پایان گفت : \" باید از رومرو دروازه بانمان متشکر باشیم که با مهار های خوب خود ما را در بازی نگه داشت. برای من مهم نیست که در مرحله بعد با کدام تیم روبرو خواهیم شد.

در انتها باید بگویم که از صحبت های من در نشست خبری قبلی برداشت مناسبی نشد. برخی رسانه ها همیشه به دنبال جنجال سازی علیه من و سابه یا هستند. الخاندرو با همه اعضای تیم رابطه ای عالی دارد و مدام با بازیکنان صحبت می کند. من در آن نشست تنها آن چیزی که بهش اعتقاد داشتم را بیان کردم. همین و بس . نمی خواستم هیچ چیزی را به سابه یا تحمیل کنم.

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-22 03:32:08
نظر دهید

۱ نظر
مفسّر شوت
يكشنبه ۱ تیر ۱۳۹۳، ۰۶:۲۱
خیلی وقت بود عاشقت بودم. هربار بازی می کردی، هر گلی میزدی. دیشب تنها باری بود که خداخدا می کردم توپا رو خراب کنی. تنها وقتی بود که می خواستم ببازی. می دونم تو هم داشتی می جنگیدی واسه مملکتت، واسه مردمت، واسه اونا که دوست داری. دمت گرم، گلی که زدی قشنگ بود، عین همیشه تک بود... ولی دلی از ما شکستی برادر. خدا نیاره روزی رو برات که یکی که عاشقشی دلت رو بسوزونه. زیاد سخته.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر