فهرست

ژیان: برنامه تاکتیکی غنا مقابل آلمان بی نقص بود

آی اسپورت- آساموا ژیان، ستاره تیم ملی غنا، تاکید کرد که تیمش در تساوی 2-2 مقابل آلمان، از نمایش تاکتیکی فوق العاده کار کرد و معتقد است که می توانند در آخرین دیدار مرحله گروهی برابر پرتغال، به پیروزی برسند.

در این دیدار غنا گل اول را دریافت کرد اما گل های آندره آیف و ژیان، این تیم را پیش انداخت؛ هرچند در نهایت، گل میرو کلوزه، آلمان را از شکست نجات داد.

ژیان به خبرنگاران گفت:\" دیدار فوق العاده ای بود. مایلم به هم تیمی هایم تبریک بگویم. ما به خودمان باور داشتیم. مقابل تیم بزرگی مانند آلمان، ما تا پایان جنگیدیم. دیدار خوبی بود.

فکر می کنم خیلی خوب کار کردیم و از نظر تاکتیکی بی نقص بودیم. آنها در مالکیت توپ خوب بودند. برنامه ریزی ما برای این دیدار خیلی خوب جواب داد.\"

ژیان در مورد گلی که در دیدار مقابل آلمان زد و در کنار روژه میلا، به عنوان بهترین گلزن آفریقایی رقابت های جام جهانی قرار گرفت، گفت:\" من تنها به دنبال فرصتی برای گلزنی بودم. در دیدار اول هم چند موقعیت داشتم اما کمی عصبی بودم.

دیدار مقابل پرتغال؟ فکر می کنم ما باید برای پیروزی بجنگیم زیرا تساوی برای مان کافی نیست. ما باید تمرکز کنیم و با روحیه ای مثبت به این دیدار برویم.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-22 11:13:34
نظر دهید
۱ نظر
آراز ساوه
يكشنبه ۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۲:۱۸
بازیکن خوبیه، گل هایی که به تراختور زدو هنوز یادمه. نمیدونم چرا لیگ قطر بازی میکنه. آیا پول این همه ارزش داره.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر