فهرست

پیش بازی کره جنوبی-الجزایر: به دنبال راهی برای صعود

آی اسپورت- کره ی جنوبی و الجزایر امروز به مصاف یکدیگر خواهند رفت و انگیزه ی فراوانی برای این دیدار خواهند داشت.

هر دو تیم در بازی اول خود امتیاز از دست دادند. الجزایر بازی برده را در نیمه ی دوم به یک باره از دست داد و کرژاکوف نیز مانع پیروزی کره مقابل روسیه شد.

سرمربی الجزایر پس از بازی گفت: \" بسیار ناراحت هستم. می‌توانستیم پیروز شویم و فرصت را از دست دادیم. بازیکنان من به خوبی بلژیک را مهار کرده بودند و توپ را بدون مشکل در فواصل طولانی حرکت می‌دادند.\"

حالا از الجزایر چنین چیزی دوباره انتظار می‌رود.اسلام اسلیمانی از گزینه های خط حمله ی این تیم است و ال هاربی سودانی نیز می‌خواهد جایگاه خود را دوباره به دست آورد. البته هر ترکیبی که هلیهوزیچ، سرمربی این تیم بچیند، آنها از سرعت و تکنیک صوفین فقولی استفاده ی زیادی خواهند برد.

کره ی جنوبی نیز قصد دارد نتیجه ی بهتری کسب کند. مربی آنها بازیشان مقابل روسیه را با وجود تساوی و از دست دادن امتیاز، دلاورانه تصویف کرد.

او پس از بازی گفت: \" می‌خواهم از بازیکنانم تشکر کنم که تا آخرین لحظه بهترین بازیشان را انجام دادند.فکر می‌کنم که شرایط بازیکنان و هماهنگیشان در بازی خوب جوابد داد.\"

تغییر خاصی در ترکیب کره ایجاد نخواهد شد و آنها با همان 2-4-4 به میدان خواهند رفت. هینگ مین سون و چو یونگ پارک به احتمال فراوان در خط حمله قرار خواهند گرفت.

     
آی اسپورت
2014-06-22 11:55:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر