فهرست

اولیایی: توقع جامعه ایرانی از نکونام بیشتر از این ها است/ برای اولین بار تیم ملی با برنامه بازی کرد/ ممکن است آرژانتین به بازیکنان اصلی اش مقابل نیجریه استراحت بدهد

آی اسپورت- کاظم اولیایی از مدیران باسابقه ورزش ایران است که همواره حرفهای سازنده ای را بر زبان می آورد. او درباره دیدار ایران و آرژانتین به آی اسپورت می گوید: «فوتبال ایران برای اولین بار یک برنامه مدون داشت و بازیکنان و کادرفنی می دانستند از بازی چه می خواهند. در نیمه اول تیم ملی در خط دفاعی عالی بودند و در نیمه دوم روی ضدحملات خطرناک ظاهر شدند. من خوشحالم که تیم ایران بالاخره یکبار با برنامه بازی کرد.»

او درباره عملکرد نکونام و اینکه گفته می شود او ضعیف شده است، تاکید می کند: «ما باید ببینیم کی روش از نکونام چه چیزی را خواسته است. با این حال توقع جامعه ایرانی از نکونام به عنوان کاپیتان تیم ملی بسیار بیشتر از این است. او باید عملکرد بهتری از خود به نمایش می گذاشت.»

اولیایی در پایان درباره شانس صعود تیم ملی ایران می افزاید: «ما باید بوسنی را ببریم و ببینیم در بازی نیجریه و آرژانتین چه اتفاقی می افتد. آرژانتین قطعا در آن بازی برای اعاده حیثیت به میدان می رود و سطح جام جهانی طوری نیست که آرژانتین برای تساوی به میدان برود. ضمن اینکه ممکن است برای فرار از آسیب دیدگی بازیکنان سرمربی آرژانتین به چند بازیکن خود استراحت بدهد.»

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-22 12:12:30
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۰۷
تو باید جایگاه نکونامو تو خوابت ببینی اولیایی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر