فهرست

احمدزاده: آرژانتین به نیجریه امتیاز می دهد/ بازی با آرژانتین تاریخی شد/ نباید از نکونام ایراد بگیریم

آی اسپورت- محمد احمدزاده، کارشناس فوتبال ایران معتقد است تیم ملی شانس کمی برای صعود به دور دوم دارد. او در ابتدای گفت و گویش با آی اسپورت درباره دیدار ایران و آرژانتین می گوید: «بازی خیلی خوبی انجام دادیم. به خصوص در نیمه دوم بازیکنان ایران بسیار پرفروغ ظاهر شدند و موقعیت های خوبی ایجاد کردند. ما همیشه به تیم ایران ایراد می گرفتیم که چرا اینقدر بااحتیاط بازی می کند اما در بازی دیروز دیدیم که همه چیز خوب بود. بازیکنان با شهامت و باجرات مقابل آرژانتین بازی کردند و باید به آنها تبریک گفت. از نظر من نیمه دوم دیدار با آرژانتین یک بازی تاریخی برای تیم ملی ایران بود.»

او درباره عملکرد نکونام ادامه می دهد: «نکونام اشتباه کرد اما نباید به او ایراد بگیریم. از نظر من نکونام نسبت به بازی های گذشته خود عملکرد خوبی داشته و دیروز هم بازی بدی به نمایش نگذاشت. این اشتباه را نباید برای نکونام ثبت کرد چون ممکن است چنین اتفاقی برای هر بازیکنی رخ بدهد.»

احمدزاده درباره شانس صعود تیم ملی ایران می افزاید: «با توجه به اینکه بوسنی از دور رقابت ها کنار رفته، این تیم قطعا با تمام توان خود مقابل ایران قرار نمی گیرد. برد ایران مقابل بوسنی تا حد زیادی محتمل است اما شخصا فکر می کنم با توجه به اینکه آرژانتین صعودش قطعی شده به بازیکنان اصلی اش استراحت می دهد و احتمالا به نیجریه حداقل یک امتیاز می دهد. کارمان برای صعود سخت شده اما همچنان باید امیدوار باشیم.»

  ۲  
آی اسپورت
2014-06-22 12:27:18
نظر دهید
۲ نظر
هوادار
يكشنبه ۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۲:۳۹
شما نمیخواد کارشناسی کنی! به بازیکنان اصلیش استراحت بده که بخوره به فرانسه ؟‌شما کارسناسا تا دیروز کجا بودین ؟‌از این به بعد هم برین تو همون سوراخ موشتون قایم بشید. شما جز ترویج ناامیدی کاری بلد نیستید؟‌شما میدونید امید چیه ؟‌شما میدونید امیدوار بودن برای ماها (که وضع اجتماعیمون معلومه) از چند ماه حقوق هم ارزشش بیشتره‌؟‌نه نمیدونید. شما و امثال درخشان و پیمان یوسفی نمیدونید ... الان زمان افتخار و امیده نه از پیش بازنده شدن.
-
دوشنبه ۲ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۰۴
لباس مسی بخوره تو اون سرت
قهمیدی
بی غیرت
تو چه می دونی با دل این همه هوادار چه کردی
نخود مغز
جواد لالیگایی=فرشته نجات حریفایی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر