فهرست
چرا باید عرب مدیر پرسپولیس باشد؟
چرا باید عرب مدیر پرسپولیس باشد؟

چرا باید عرب مدیر پرسپولیس باشد؟

آی اسپورت -  پژمان راهبر، سردبیر سایت ورزش3 که بازی پرسپولیس- الاهلی را در ورزشگاه راشد آل‌مکتوم دوبی دیده، در رشته‌توییتی به بخشی از پیامدهای منفی انتخاب فردی مانند ایرج عرب به‌عنوان مدیرعامل پرسپولیس پرداخته است. عرب پیش از حضور در پرسپولیس، سابقه مدیریت قابل اعتنایی نداشته است. راهبر نوشته است: «نزدیک به هزار هوادار پرسپولیس بیرون ورزشگاه بودند. مدیا آفیسر AFC گفت به پرزیدنت پرسپولیس بگین بره با رئیس الاهلی حرف بزنه. اون بگه میاریمشون تو. رفتیم سمتVIP. آقای عرب را صدا کردیم. موضوع را گفتیم. مسئول بین‌الملل باشگاه را فرستاد سمت پرزیدنت الاهلی که پایین‌تر روی مبل نشسته بود. آقای عرب این پا و آن پا می‌کرد که برود. مسئول بین‌الملل اشاره کرد که برود. استاد رفت و با مترجم تقاضا را مطرح کرد. رئیس عرب لبخندی زد و قبول نکرد. مثل اینکه می‌گفت قوانین اجازه نمی‌دهد. آقای عرب تا نیمه کنار رئیس الاهلی نشست و بعد به جای قبلی خودش برگشت. کنار مشاورش. رئیس یک باشگاه در حد پرسپولیس باید شخصا به زبان انگلیسی مسلط باشد. پرزیدنت پرسپولیس باید روابطی جدی در این حوزه داشته باشد. او باید بتواند این روابط را فوری و در روابط کلامی و چشم در چشم به‌کار اضافه کند. رئیس پرسپولیس باید... ممکن است برانکویی باشد و نتایج به‌دست بیاید اما آخرش ماییم و همین سقفی که (فکر می‌کنیم) متناسب با توانایی و دورخیز و آرزویمان نیست.»

۳۵ ۵  
آی اسپورت
2019-04-25 19:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
حمید پرسپولیسی
پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۸:۴۴
عرب کیسه کش باید رییس پرسپولیس باشد زیرا در ج ا شایستگیها و تواناییهای فردی جایی در انتخاب مدیران دارند و مهمترین شاخص برای کسب صندلی مدیریت در ج ا این است که باید پاچه خوار و بله قربان گو باشی دقیقا مثل عرب که از طرف وزارت ورزش بی همه چیز اومده تا پرسپولیس را نابود کنه. این یارو تا الان نه تونسته مطالبات بازیکنان و کادر فنی را پرداخت کنه و در زمینه نقل و انتقالات هم که از لیست سه نفره برانکو محمد نادری را اونم با قرارداد قرضی جذب کرد و بشار رسن را هم که قراردادشو تمدید کرد که البته امروز گندش در اومد که اون قرارداد هم فیک از آب در اومده! دیگه اینکه وقتی پول پرسپولیس را وزارت ورزش بیشرف سگخورش کرد و پول پرسپولیس را تقدیم کیسه کرد که خرج بازیکنان گرانقیمیت خارجیش کنه بازم عرب دم نزد! به نظر شما بهتر از عرب برای وزارت ورزش وجود داره؟ یک دست نشانده بله قربانگو!
گرشاسبی پرسپولیس را به ساحل آرامش رسونده بود و پرسپولیس بعد از سالها داشت رنگ آرامش به خود میدید که به بهونه بازنشستگی برکنارش کردن و یه مشت بی خاصیت برای هییت مدیره پرسپولیس منصوب کردن.
گرشاسبی به اسپانسر حرومزاده بابت طلب 40 میلیاردی به پرسپولیس هشدار داد اما وزارت ورزش کثیف سریع برکنارش کرد همین اسپانسری که جلو جلو به کیسه پول میده امروز بابت طلبش به پرسپولیس شرط گذاشته! یعنی خاک بر سر مدیریت پرسپولیس! اگه یک ذره غیرت داشتن همین امروز قرارداد این سپانسر مشترک مزخرف را فسخ میکردن اما چه کنیم که اینا از وزارت ورزش بی همه چیز دستور میگیرن
لعنت بر وزارت ورزش بی شرف
لعنت بر سلطانیفر ب ی ن ام و س
اسمان
پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۹:۳۹
وزارت ورزش باید فکری به این مدیرعامل بکنه ایشون توانایی اداره پرسپولیس را نداره.
اروان
پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۹:۴۵
عرب بی سواد و فقط واسه زمین زدن پرسپولیس آوردن غافل از اینکه خدا بالای سرماست همه نقشه های شومشان برملا خواهد شد
محمد
پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۰:۰۷
لعنت به وزیر ورزش دیوس حرومزاده.
nima bagheri
پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۰:۲۵
این پژمان راهبر از کثیف ترین مافیا های رسانه ای ضد کی روش را هدایت می کرد
بعدشم رئیس فدراسیون و وزیر ورزش تسلط به زبان انگلیسی ندارن خود رییس جمهور به زود انگلیسی حرف می زنه تو این نکبت کده همه با رانت و فساد به پست رسیدن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر