فهرست
قهرمانی پرسپولیس در نوروز؛ غیرممکن نیست
قهرمانی پرسپولیس در نوروز؛ غیرممکن نیست

قهرمانی پرسپولیس در نوروز؛ غیرممکن نیست

آی اسپورت – برانکو ایوانکوویچ امروز در ضیافت ناهار باشگاه پرسپولیس از بازیکنانش خواست در ادامه مسابقات طوری بازی کنند و نتیجه بگیرند که جشن قهرمانی خود در لیگ برتر را در عید نوروز برگزار کنند! او امیدوار است که قهرمانی تیمش تا نوروز 97 قطعی شده باشد. اما آیا واقعا این امکان وجود دارد؟

آخرین هفته‌ای که مسابقات لیگ برتر در سال 1396 در آن برگزار می‌شود هفته بیست و پنجم است. پس مطابق خواسته برانکو، پرسپولیس باید بعد از مسابقات هفته بیست و پنجم که در روزهای 10، 11 و 12 اسفند برگزار می‌شود قهرمانی خود را قطعی کند و در نوروز 97 قهرمانی خود را جشن بگیرد تا 5 بازی آخرش در لیگ برتر در سال 97 حالت تشریفاتی به خود بگیرد.

فصل گذشته پرسپولیس در پایان هفته بیست و پنجم 56 امتیازی بود و نتوانست قهرمانی خود را قطعی کند. استقلال و پرسپولیس هم با 9 امتیاز کمتر در تعقیب پرسپولیس بودند اما پرسپولیس در پایان هفته بیست و هفتم بود که با پیروزی بر ماشین‌سازی قهرمانی خود را قطعی کرد. پرسپولیس اما امروز از 17 بازی خود 40 امتیاز  کسب کرده است. شاگردان برانکو به طور میانگین از هر بازی 2.35 امتیاز گرفته‌اند و اگر به همین روند ادامه دهند، در پایان هفته بیست و پنجم 59 امتیازی خواهند بود. این امتیاز همواره برای قهرمانی در لیگ 16 تیمی کافی بوده است. در واقع هیچ تیمی نبوده که در لیگ 16 تیمی 59 امتیاز بگیرد و قهرمان نشود! بنابراین پرسپولیس می‌تواند با ادامه همین روند یعنی گرفتن 2.35 امتیاز از هر بازی، امیدوار باشد که در پایان هفته بیست و پنجم 59 امتیازی شود و قهرمانی خود را قطعی کند. البته این اتفاق مستلزم ادامه روند کنونی سایر تیم‌ها هم هست. یعنی مثلا پارس جنوبی جم هم باید مثل 17 هفته گذشته از هر بازی 1.82 امتیاز بگیرد و تیم‌های دیگر هم در ادامه مثل 17 هفته گذشته خود نتیجه بگیرند تا پرسپولیس با همین روند فعلی خود بتواند در پایان هفته بیست و پنجم به خواسته مربی خود عمل کند و قهرمان شود.

۹۵ ۱۷  
آی اسپورت
2018-01-02 17:55:00
نظر دهید

۱۷ نظر
کیسه مافیایی
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۵۸
به امید خدا پرسپولیس قبل از عید نوروز با غلبه بر باند مافیایی کیسه (فتاحی - حسن زاده - کمیته داوران و ...) با اقتدار و رکوردشکنی قهرمان لیگ خواهد شد به کوری چشمحسودان وکیسه کشان
ali
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۴۲
برانکو در جواب خیابانی هفته پیش: مسایل استقلال بهش ارتباطی نداره!
ولی امروز علیه تعویق بازی استقلال مصاحبه میکنه!!!
جالب اینجاس از اول فصل تا الان یکبار بازی با پرسپولیس و صنعت نفت به تعویق افتاده و با این اتفاق واسه استقلال یک -یک مساوی میشه!
بعدم درخواست تعویق از صنعت نفت بود که هفته قبلش 4تا خورده بود و با خستگی که داشت قطعا به استقلال اماده این روزها میباخت!!

خلاصه یه مثل هست که طرف دست پیش میگیره که پس نیوفته!
و یه مشت بیکار هم حداقل 5تا مقاله تحسین امیز در بابت عدم دخالت برانکو در امور دیگر تیم ها بعد از مصاحبه خیابانی حداقل تو همین سایت منتشر کردن!
و.ب
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۴۱
قیاس مع الفارق یعنی برانکو حق نداره بپرسه چرا وقتی یک روز به پرسپولیس وقت ندادن و امروز میان بازی حذفی استقلال رو عقب میندازن؟؟؟ مگه شفر که تو هر مصاحبه اش از پرسپولیس حرف میزنه بهش حرفی میزنین؟؟
فتاحی
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶، ۲۳:۳۶
کاش فقط در مورد بقیه تیم ها! در مورد جامی که اصلا تیمش توش نیست نظر میده چرا دوتا تیم دیگه تعویق شده بازیشون؟!
۶
کیسه مافیایی
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۵۸
به امید خدا پرسپولیس قبل از عید نوروز با غلبه بر باند مافیایی کیسه (فتاحی - حسن زاده - کمیته داوران و ...) با اقتدار و رکوردشکنی قهرمان لیگ خواهد شد به کوری چشمحسودان وکیسه کشان
ناشناس
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۱۰
پنج بازی یعنی پونزده امتیاز امیدوارم استقلال امتیاز از دست بده اختلاف شونزده بشه وگرنه اصلا دوست ندارم پایان دربی جشن قهرمانی بگیرن یا این که استقلال اختلاف رو کم کنه که تونل افتخاری هم در کار نشه
۷
امید از تفت
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۱۲
قطعاً باید تا پایان همین امسال قهرمان بشیم چون کار خیلی خارق العاده ای نیست.
ناشناس
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۳۸
دربی نبرید از دست رفته
۱
علی زارع
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۲۷
روز دربی جامو بیاربن آزادی.
خخخ
چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۵۵
خخخخخخ
مهدی
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۴۷
تو آسیا که عابدینی و هدایتی و وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال که نیستن!برا همینم تو یه بازی از یه بازیکن آقای گل میسازن!!
۵ ۴
اردی
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۴۸
یک ذره فهم و شعور داشته باشی دیگه اینقدر چرند نمی گی تا نیمه نهایی رفتیم و تیم ۴ ام امارات ۶ تاییمون نکرد مث ویم حقیر توی بدبخت. کم چرت بگو تا نیمه نهایی رفتن تو آسیا بد سوزوندت. اونجا فدراسیون نبود و ما حتی میزبانی هم نکردیم ولی تا نیمه نهایی رفتیم ولی شما تا پشتتون از داورو فدراسیون خالی شد ۶ تا از یک تیم درجه سه خوردین و تشریفتونو بردین
آغا بهداشت
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۲۳
استقلالیم نخود هر آش

آدم های کوچک راجع به دیگران حرف می زنند؛
آدم های متوسط راجع به وسایل و دارایی هایشان؛
و آدم های بزرگ راجع به ایده هایشان
علی پرسپولیسی
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۳۶
واقعا اینا رو هوادار تیم ۶تایی آسیا یعنی استقلال معروف به عروس اعراب داره نیگه؟ آبروی تمام نسل های فوتبال ایرانو با اون افتضاحتون بردید . اصلا حرف آسیا رو نزنید .
علی پرسپولیسی
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۳۶
واقعا اینا رو هوادار تیم ۶تایی آسیا یعنی استقلال معروف به عروس اعراب داره نیگه؟ آبروی تمام نسل های فوتبال ایرانو با اون افتضاحتون بردید . اصلا حرف آسیا رو نزنید .
پیروزی
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶، ۲۳:۰۱
بله با وجود این فدراسیون اصلا همین هفته بعد جامو بدید بره! میبینید که بخاطرتون بالاترین مقام ها به اردوغان هم زنگ میزنه :))
۱
کارن
چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶، ۰۰:۱۹
اگه برانکو ایرادی به تغییربرنامه گرفته بخاطر اینه که وقتی پرسپولیس درخواست کرد بازیهاش هر4روز نباشه تا استراحتی بکنه همین سازمان لیگ اجازه نداد وگفت که تقویم لیگ واردوهای ملی وجام آسیا و...اجازه نمیده حتی یکروز بازی حذفی با نفت عقب بیافته جالبه برای هوای آلوده بازی استقلال تغییر نرد ولی باز هم حتی یکروز بازی پرسپولیس تغییر نکرد چرا الان یکماه بازی به تاخیر افتاد مگه همون موقع نفت آبادان بارها درخواست تعویق بازی پرسپولیس توحذفی رو نداد چرا قبول نکردن عقب بیافته ولی بعدش بازی نیمه نهایی یکماه عقب افتاد؟چرا پرسپولیس 3روز بعد بازی بادران با نفتی که8روز استراحت کرد بازی کرد؟الان جواب سازمان لیگ چیه؟ با بی ا بی تمام میگه رلطی به برانکو نداره؟ علت جهان سومی بودن ما همینه؟درقبال سوال متطقی جواب بی ادبانه میدیم؟...اما درخصوص قهرمانی هفته 25 اگه خدا بخواد واستقلال بتونه فاصله فعلیشو حفظ بکنه ونتایج ضعیف نگیره بدون شک هفته 25 با برد استقلال قهرمان میشیم ...وشاید هم هفته24 قهرمان بشیم وروز دربی استقلال باید برای قهرمانان قرمز پوش تونل قهرمانی تشکیل بده.......
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر