فهرست
دفاع جپاروف از خودش: عمدی در کار نبود
دفاع جپاروف از خودش: عمدی در کار نبود

دفاع جپاروف از خودش: عمدی در کار نبود

آی اسپورت – سرور جپاروف در گفتگو با روزنامه خبر ورزشی از حرکت خشن خود در بازی با استقلال خوزستان دفاع کرد. او درباره رفتنش با استوک به روی کمر بازیکن حریف گفت: «بلافاصله از او عذرخواهی کردم. اصلاً به عمد روی کمرش نرفتم. برای تصاحب توپ با او درگیر بودم که زمین خورد و درست زیر پای من افتاد و من تا بخواهم پایم را کنار بکشم او جایی افتاد که می‌خواستم پایم را بگذارم. البته خیلی سبک و سریع خودم را به طرف دیگری بردم تا آسیبی به او نزنم. من تا به حال در زندگی فوتبالی‌ام بداخلاقی نکرده‌ام.» جپاروف یک بار هم در اواخر بازی بعد از خطایی که رویش انجام شد با بازیکن حریف درگیر شد. او در این باره گفت: «یک بار در لیگ کره‌جنوبی که بودم بازیکن حریف عین همین حالت مرا زد. داشتم می‌دویدم که از پشت با زانو به کشاله‌ام ضربه زد و دو ماه نتوانستم بازی کنم. این بار هم بازیکن استقلال خوزستان بی‌دلیل مرا زد و فکر کردم آسیب دیده‌ام چون درد شدیدی در همسترینگم احساس کردم و یک آن از کوره در رفتم. البته یکی، دو دقیقه بعد، او هم متوجه این حرکت خطرناکش شد و سمت من آمد و با هم دست دادیم.»

۶ ۱۲  
آی اسپورت
2017-12-30 19:20:00
نظر دهید

۱۲ نظر
امید از تفت
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۳۴
حرکت جبارف کاملاً عمدی بود چون برخوردی نبود و به راحتی میتونست خودش را کنترل کنه. داور هم که ندید یا خودش را بخ ندیدن زد. کمیته انضباطی حداقل باید سه جلسه محرومش کنه اگه عدالتی هست. وقتی کامیابی نیا بخاطر لگد و بی احترامی به تابلو تبلیغاتی محروم میشه به نظر شما جبارف باید چند جلسه محروم بشه!!؟
تو خفه نخود آش
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۲۳
تو خفه نخود آش اگه
محسن
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۰۴
از عدالت حرف میزنی؟!اگر عدالتی هست؟ نظرت راجع به عدالت در بازی با بادران و ان پنالتی چیه؟ رفیق شما که رسمی و مجلسی داور را دور زد چند جلسه باید محروم شود اگررررر عدالتی هست؟
۹
شش تایی ته جدولی
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۳۵
یک آن از کوره در رفتم!

این یعنی به عمد زدی خخخخخ
۸ ۴
داریوش
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۵۴
تعصب باعث شده خوب نخونی، در مورد خطای بعدی میگه که آخر بازی روش انجام شد.نمیشه که دقیقه 80 از کوره در بره و بعد دقیقه 50 یکی رو عمدی بزنه.مگر اینکه زمان به عقب برگرده.
باشه قبول
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۰۵
خدایی خودت فک می کنی عمدی نبود حرکت؟؟
۴
پاسخ
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۱۶
نه فکر نمیکنم عمدی این کارو کرده باشه.چون خیلی سریع اتفاق افتاد تا بیاد پاشو بذاره بازیکن زیر پاش بود.بازیکن باید خیلی پست باشه که عمدا این کار کنه.اگر چپارف قبلا هم از این کار ها کرده بود میشد مشکوک بود که این هم عمدی بود ولی پرونده اش پاکه تا حالا حرکت ناجوانمردانه نداشته(حداقل من ندیدم)
۹
666666
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۳۴
جناب پاسخ خدا شاهده بدون تعصب جوابتو میدم
حتی اگه غیر عمد باشه باید یک جلسه محروم بشه چون اون استوکی ک اینا پا میکنن اگه ضربه اش ب یکی بخوره ناک اوت میشه خدا شاهده من یه بار با استوک در حالتی ک بغل دستیم داشت شوت میزد ناگهانی ب پام خورد 3 روز تمام اصلا نمیتونستم تکان بخورم(توجه کن تکان بخورم نه اینکه بلنگم)
رضا اینا
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۴۷
ترس به جونشون افتاده از قدرت استقلال..میخوان با محروم کردن جپاروف عقدشونو خالی کنن...کورخوندت استقلال شفر زمین خوردنی نیس
00
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۳۰
ترس ؟؟ قدرت ؟؟ از توهم بیایین بیرون وگرنه سرنوشت تیمتون از زمان منصوریان هم بدتر میشه
۸
داریوش
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۵۷
بازیکن های پرسپولیس دیروز با تراکتور اون همه خطا کردند داور یک کارت هم نداد دو تا بازیکن تراکتور با مصدومیت تعویض شدند.به استقلال تو اهواز 3 تا کارت دادند.
666
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۳۱
کامیابی نیا سه جلسه محروم شد اما جباروف یه کارت زرد هم نگرفت خخخخ انگار مثلا بقیه میان میگن عمدی زدیم !
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر