فهرست
سوال روز: استراتژی کی روش مقابل بوسنی تغییر می کند؟
سوال روز: استراتژی کی روش مقابل بوسنی تغییر می کند؟

سوال روز: استراتژی کی روش مقابل بوسنی تغییر می کند؟

آی اسپورت- در کمال شایستگی به ارژانتین پرستاره باختیم  اما هر چقدر هم که از نمایش غرورانگیز تیم ملی مان تمجید کنیم حقیقیت این است که  با این باخت شانس صعودمان کم شده.حالا باید در بازی چهارشنبه شب تیم  تقریبا ناامید بوسنی را شکست دهیم  و منتظر برد ارژانتین مقابل نیجریه با اختلاف دو گل یا بیشتر باشیم  تا صعود کنیم.
حالا تیم ایران برد می خواهد تا صعد کند و دیگر تساوی  سودی برایمان نخواهد داشت.در این صورت ایران نیاز به حمله و بازی تهاجمی خواهد داشت و نگاه ها به فاز حمله دوختته می شود اما پرسش این است که  برایرسیدن به این هدف استراتژی کی روش تغییر خواهد کرد؟ایا او تیمش را برای برد به زمین می فرستد؟ایا تیم او تهاجمی چیده می شود؟ از مهاجمان بیشتری استفاده خواهد کرد؟ایا تمرکز در نیمه خودی و حمله با دو یا نهایتا چهاتر بازیکن  جایش را به یک سیستم شناور در حمله و دفاع خواهد داد؟اصلا توانایی این کار در تیم ملی مان وجود دارد یا کی روش  با همین استراتژی  به برد مقابل بوسنی فکر می کند؟
بدون شک حالا و بعد از پشت سر گذاشتن  بازی با آرژانتین جواب دادن به این سوال ها دغدغه ذهنی ماست.حالا در ذهن کی روش چه می گذرد؟
 
     
آی اسپورت
2014-06-22 14:22:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر