فهرست

بوسنی و کابوس بی امتیاز ماندن/ رقیب ایران بی انگیزه نیست

آی اسپورت – بوسنی با بدشناسی و اشتباه مسلم داور به نیجریه باخت و حذف شد.حالا آنها هیچ شانسی برای صعود ندارند  و اولین حذف شده گروه به حساب می آیند که این شرایط می تواند یک  حالت ویژه را برای تیم ملی ایران در بازی پایانی اش رقم بزند.
حالا ایران از بوسنی حذف شده برد می خواهد تا در بازی همزمان با شکست  نیجریه مقابل آرژانتین به مرحله بعد صعود کند اما سوال مهم اینجاست که آیا بوسنی بعد از این دو باخت  بی انگیزه  بی خیال به مصاف ایران خواهد آمد یا برای اعاده حیثیت و  و خداحافظی آبرومندانه با جام نهایت تلاش شان را خواهند کرد؟
برای جواب این سوال البته منتظر مصاحبه سافت سوسیچ و ستاره های بوسنی می مانیم  اما می شود پیس بینی کرد که بوسنی با تمام قوا و برای دفاع از حیثیت خود به مصاف ایران خواهد آمد و کی روش و تیم ایران نباید به این فکر کنند که حریف روز آخرشان کم انگیزه و شل  خواهد گرفت.
  ۱  
آی اسپورت
2014-06-22 14:27:36
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۵۰
من از همه ی خبرگزاری ها و سایت ها و مطبوعات می خوام که با هم متحد بشن و همگی یک موج عظیم در حمایت از کی روش راه بندازند تا تلنگری باشه برای مسئولین بی خیال ما و قرارداد کی روش رو تمدید کنند.
راهبر جون هر کی دوست داری خودت اقدام کن، به جان تو پول قرارداد علی دایی و قلعه نویی رو بذارن رو هم پول قرارداد کی روش در میاد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر