فهرست
توضیح نامداری درباره حسینی؛ نه تهدید نه جدایی!
توضیح نامداری درباره حسینی؛ نه تهدید نه جدایی!

توضیح نامداری درباره حسینی؛ نه تهدید نه جدایی!

آی اسپورت – امروز از تمرین استقلال خبر رسید که وینفرد شفر دقایقی به صورت اختصاصی با سیدحسین حسینی گفتگو کرده است. گفته می‌شد در این گفتگو، حسینی پیشنهاد جدایی‌اش از استقلال در نیم‌فصل را به شفر داده است و سرمربی آلمانی هم بابت رفتارهای او به او تذکر داده و تهدیدش کرده است. اما اشکان نامداری مربی دروازه بان‌های استقلال این شایعات را تکذیب می‌کند. توضیحات او را درباره جلسه امروز شفر و حسینی بخوانید:

  • هیچ مشکلی نبود که آ‌ن‌قدر دامن زده بودند. من بخشی از صحبت‌های شفر را برای حسین (حسینی) ترجمه کردم. حسینی بابت بازی‌نکردنش ناراحت بود و هر بازیکنی از نیمکت‌نشینی ناراحت می‌شود. شفر پدرانه و بسیار باتجربه با او برخورد کرد. شفر طوری صحبت کرد که پس از آن، فضای تمرین تغییر کرد و حسینی هم با انگیزه به تمرینش ادامه داد. شفر به حسینی گفت: «من بهترین چیزها را برای تو می‌خواهم، اما اگر از طرف من کمک نمی‌خواهی، بگو. بهتر است به حرفم گوش دهی.»
  • صحبت‌های حسینی را ابتدا مترجم برای دروازه‌بان‌مان ترجمه کرده بود و سپس من برای او ترجمه کردم. در زمانی که من ترجمه کردم، نه حسینی حرف رفتن زد، نه شفر او را تهدید کرد. اتفاقاً شفر به‌حالت پدرانه حسینی را راهنمایی کرد. شفر به حسینی گفت: «در ابتدای فصل مصدوم شدی و سه بازی را از دست دادی، پس از اینکه برگشتی، هیچ دلیلی برای عوض کردن دروازه‌بان نبود و از عملکردش (مهدی رحمتی) راضی بودم.» شفر گفت با کسی تعارف ندارد و هر کسی را بخواهد، بازی می‌دهد.
     
آی اسپورت
2018-09-25 22:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر