فهرست
گزارش روز : فالکائو منتظر چراغ سبز مادریدی ها
گزارش روز : فالکائو منتظر چراغ سبز مادریدی ها

گزارش روز : فالکائو منتظر چراغ سبز مادریدی ها

آی اسپورت - کارلو آنچلوتی به یک شماره 9 برای فصل آینده نیاز دارد و حتی این مساله را در مصاحبه های اخیر خود علنی کرده است. از طرفی شنیده هاحاکی از آنند که رادامل فالکائو تاکنون چندین پیشنهاد از لیگ برتر را رد کرده و به انتظار پیشنهاد رئال مادرید نشسته است.

هر چند که در مادرید همه به دنبال جایگزینی جوان و البته ستاره برای موراتا هستند . بنا بر اطلاعات موثق؛ فالکائو بصورت جدی قصد دارد تا در این فصل شانس خود برای پیوستن به رئال را بیازماید و این مساله را به ایجنت خود خورخه مندس نیز اعلام کرده است.

فالکائو به خوبی می داند که مادرید به شدت به یک شماره 9 گلزن نیاز دارد و او به مندس اعلام کرده که به درخشش خود در مادرید اطمینان دارد و اگر پیشنهادی دریافت کند پاسخش مثبت خواهد بود.

فالکائوی 28 ساله تا سال 2018 با موناکو قرارداد دارد. او چندی قبل پیشنهاد چلسی را رد کرد و به همین دلیل چلسی به سمت کاستا متمایل شد. از انگلستان خبر می رسد که سیتی و تاتنهام نیز پیشنهاد های مشابهی را به وی داده اند .

 لیورپول نیز منتظر مشخص شدن وضعیت سوارس در فصل آینده است تا در صورت جدایی این مهاجم اروگوئه ای؛ فالکائو را جانشین سوارس کند.

همه اینها در شرایطی است که فالکائو به تازگی از مصدومیت رباط صلیبی خلاص شده و به دلیل طولانی شدن دوران مصدومیتش و عدم آمادگی بدنی مناسب جام جهانی را نیز از دست داد.  

هدف اصلی مادرید؛ لوئیس سوارس است وآانچه مسلم است و بر طبق اظهار نظر آنچلوتی ؛ کهکشانی ها تا پایان جام جهانی تحرکی جدی در بازار نقل و انتقالات نخواهند داشت.

منبع : AS

     
آی اسپورت
2014-06-22 14:54:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر