فهرست
میل عجیب رییس به سلفی/ کفاشیان نتوانست با مسی عکس بگیرد!
میل عجیب رییس به سلفی/ کفاشیان نتوانست با مسی عکس بگیرد!

میل عجیب رییس به سلفی/ کفاشیان نتوانست با مسی عکس بگیرد!

آی اسپورت- علی کفاشیان تا اینجای حضورش در برزیل نشان داده میل زیادی به عکاسی با دوربین تلفن همراهش دارد. اگر سری به شبکه های اجتماعی بزنید به کرار می توانید عکس هایی که رییس فدراسیون فوتبال با افراد مختلف انداخته را تماشا کنید. در پایان بازی شب گذشته ایران و آرژانتین هم کفاشیان همین رویه را در پیش گرفت اما یک اتفاق جالب در میکسدزون ورزشگاه رخ داد.

آقای رییس با دوربینش راه افتاده بود در لابه لای بازیکنان و خبرنگاران. اولین عکس را با رضا حقیقی گرفت که در همین حین متوجه شد لیونل مسی در کنارش حضور دارد و مشغول مصاحبه با یکی از خبرنگاران ایرانی است. کفاشیان سریعا برای گرفتن یک سلفی با مسی دست به کار شد اما لیونل بی توجه به درخواست رییس محوطه را ترک کرد تا کفاشیان در گرفتن عکس با مسی ناکام بماند.

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-22 19:06:16
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۴۷
من از همه ی خبرگزاری ها و سایت ها و مطبوعات می خوام که با هم متحد بشن و همگی یک موج عظیم در حمایت از کی روش راه بندازند تا تلنگری باشه برای مسئولین بی خیال ما و قرارداد کی روش رو تمدید کنند.
راهبر جون هر کی دوست داری خودت اقدام کن، به جان تو پول قرارداد علی دایی و قلعه نویی رو بذارن رو هم پول قرارداد کی روش در میاد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر