فهرست
تمجید هیگواین از تیم ایران : ایرانی ها عالی بودند / تمام فضا ها مسدود شده بود
تمجید هیگواین از تیم ایران : ایرانی ها عالی بودند / تمام فضا ها مسدود شده بود

تمجید هیگواین از تیم ایران : ایرانی ها عالی بودند / تمام فضا ها مسدود شده بود

آی اسپورت - گونسالو هیگواین یکی از مهاجمین ناکام آرژانتین مقابل ایران بود. او در طول بیش از 80 دقیقهحضورش در زمین یک فرصت عالی نصیبش شد که علی رضا حقیقی به زیبایی توپ او را مهار کرد.

هیگواین امروز در مصاحبه با Ole گفت : \" باید بازی به بازی پیش برویم. در مقابل ایران به مشکل برخورد کردیم و بازی پیچیده ای را شاهد بودیم. با این وجود پیروز شدیم هر چند با نبوغ مسی .

قدم به قدم جلو می رویم و مهم این است که به اهدافمان دست پیدا کنیم. هدف اول ما در حال حاضر اول شدن در گروهمان است. با پیروزی نیجریه مقابل بوسنی حالا ما نباید در مقابل این تیم شکست بخوریم \"

وی ادامه داد : \" ایران حریف دشواری بود. آنها برای ما دردسر های زیادی درست کردند . جام جهانی همین است و ما از قبل می دانستیم که بازی آسانی نخواهیم داشت .

ایران بسیار خوب بازی کرد. بازیکنانشان به خوبی در جریان بازی می دویدند و تمام فضا ها را مسدود کرده بودند . به دنبال راه حلی برای گل زدن بودیم و راه های مختلفی را امتحان کردیم. اما نهایتا با نبوغ مسی و سوپرگلش توانستیم به دور بعد صعود کنیم. از این مساله بسیار خوشحالیم \"

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-22 18:30:24
نظر دهید
۱ نظر
-
يكشنبه ۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۴۷
من از همه ی خبرگزاری ها و سایت ها و مطبوعات می خوام که با هم متحد بشن و همگی یک موج عظیم در حمایت از کی روش راه بندازند تا تلنگری باشه برای مسئولین بی خیال ما و قرارداد کی روش رو تمدید کنند.
راهبر جون هر کی دوست داری خودت اقدام کن، به جان تو پول قرارداد علی دایی و قلعه نویی رو بذارن رو هم پول قرارداد کی روش در میاد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر