فهرست
تحلیل Ole از گل تاریخی مسی به ایران
تحلیل Ole از گل تاریخی مسی به ایران

تحلیل Ole از گل تاریخی مسی به ایران

آی اسپورت - پیروزی زجر آور 1-0 آرژانتین مقابل ایران هنوز نقل محافل رسانه ای آرژانتین است. روزنامه اله در شماره امروز خود به تحلیل گل مسی که در دقیقه 91 و روی یک ضربه استثنایی پای چپ به ثمر رسید پرداخته است . 

\" فقط 5 ثانیه طول کشید از زمانی که توپ به مسی رسید تا زمانی که آن را به کنج دروازه ایران شلیک کرد.9 ایرانی در مقابل مسی بودند و به جرات می توان گفت که هیچ شانسی برای پاس دادن نداشت.

\"61.jpg\"

پالاسیو از او دور بود و 4 بازیکن دیگر در موقعیت مناسبی برای صاحب توپ شدن نبودند. 4 شگفت انگیز تا قبل از این گل ناامید کننده بودند چرا که فضایی در اختیارشان نبود . دوتایشان پیشتر تعویض شده بودند.

ایران تمام روزنه ها را بسته بود.آرژانتین حمله می کرد اما کند بود و قابل پیش بینی. بازی در حال تمام شدن بود و یک شنبه ناامیدکننده می رفت که در تاریخ فوتبال آرژانتین ثبت شود .

مقابل تیمی منسجم که به خوبی دفاع می کرد و در ضد حملات بسیار خطرناک بود. در واقع این رومرو بود که با سه دفع توپ استثنایی آرژانتین را در بازی نگه داشته بود.

قبل از گل؛لاوتسی توپی برای پالاسیو فرستاد که به این بازیکن نرسید توپ برگشتی را سابالتا با ضربه سر به میانه میدان باززپس فرستاد. طی یک فعل و انفعال توپ این بار به جای درستی رسد به مسی و روی پاهای هنرمندش.

فقط 5 ثانیه طول کشید. یک تصمیم آنی برای شوت زدن و تمام. دروازه بان ایران هرچقدر تلاش کرد به توپ نرسید . شاید خیلی ها فکر می کردند که مسی؛ دی ماریا را پیدا می کند یا اینکه توپ را به گاگو خواهد سپرد .

اما همین است که مسی را به بهترین بازیکن جهان تبدیل کرده است. یک نیوغ آنی و یک گل به یاد ماندنی. مسی با این گل آلبی سلسته را از یک مساوی ناامید کننده نجات داد و به یک هشتم رساند.

ole

     
آی اسپورت
2014-06-22 19:58:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر