فهرست
سهمیه های لیگ برتری صبا تمام شد/ مهاجم مس کرمان به صبا پیوست
سهمیه های لیگ برتری صبا تمام شد/ مهاجم مس کرمان به صبا پیوست

سهمیه های لیگ برتری صبا تمام شد/ مهاجم مس کرمان به صبا پیوست

آی اسپورت- احمد حسن زاده، مهاجم فصل گذشته مس کرمان به صبای قم پیوست.

حسن زاده سال 89 از مس سرچشمه به مس کرمان رفت و در این چهار سال فقط موفق به زدن 17گل شد که بهترین حضور وی در این مدت در لیگ 91-90 بود که شش گل برای تیمش به ثمر رساند و در همان سال از سوی کارلوس کی روش به تیم ملی دعوت شد تا تنها بازی ملی خود را مقابل موریتانی انجام دهد.

وی که در بین هواداران کرمانی به لقب احمد آر پی جی زن معروف است، پس از پنج سال حضور در کرمان این شهر را ترک کرد و به صبای قم آمد.

از آغاز فصل نقل و انتقلات، صبا یازده بازیکن جدید جذب کرده است که پیروز قربانی از راه آهن، میلاد فراهانی و امین متوسل زاده از داماش گیلان، سید احمد مهدی زاده از ملوان و جلال الدین علی محمدی از فجر شیراز جزء سهمیه های لیگ برتری صبا محسوب می شدند و در حال حاضر و با آمدن احمد حسن زاده، سهمیه های لیگ برتری صبا به اتمام رسید و از این پس صمد مرفاوی فقط می تواند با خرید بازیکن از لیگ های پایین تر یا افراد زیر 23 سال تیم خود را تقویت کند.

گفتنی است شش مهاجم فصل قبل صبا از این تیم جدا شدند و این تیم برای پرکردن خلاء آن ها تاکنون علاوه بر حسن زاده، سه مهاجم دیگر به نام های جلال الدین علی محمدی، عباس قادیان و قاسم گرامی را خریداری کرده است.

     
آی اسپورت
2014-06-22 20:32:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر