فهرست
آنالیز داوری/ اشتباه و لطف
آنالیز داوری/ اشتباه و لطف

آنالیز داوری/ اشتباه و لطف

آی اسپورت- داور بازی استقلال و السد قطعا نمره خوبی بابت قضاوتش نمی گیرد و به همین دلیل همچنان شانسی برای سوت زدن بازیهای مقدماتی جام جهانی را ندارد. طبق نظر کارشناسان، هر دو صحنه مهم بازی توسط این داور و کمک اولش با تصمیمات اشتباهش روبرو شد. گل صحیح استقلال قبل از دقیقه 10 به اشتباه مردود اعلام شد و یک پنالتی در 5 دقیقه پایانی بازی به سود السد گرفته نشد.

 

نوید مظفری:«داور اصلا خوب قضاوت نکرد. در دقیقه 7 که مدافع استقلال در محوطه جریمه السد سرنگون شد خطای پنالتی رخ نداد و تصمیم داور درست بود اما در دقیقه 8 گل صحیح استقلال به اشتباه توسط کمک داور اول آفساید اعلام شد. در دقیقه 37 هم بازیکن السد به دلیل خطایی که مرتکب شد باید کارت زرد می‌ گرفت که داور از این کارت هم چشم‌ پوشی کرد. در دقیقه 45 هم داور عمانی خطا روی بازیکن استقلال را ندید و به اشتباه دستور به ادامه بازی داد. در یک مسابقه حساس همین صحنه ‌ها تعیین‌کننده است که داور مرتکب اشتباه شد. مهمترین صحنه نیمه دوم هم در دقیقه 86 رخ داد: جاییکه مدافع استقلال به حالت درازکش توپ را با دست در محوطه جریمه گرفت که این صحنه یک خطای آشکار هند پنالتی بود که داور این صحنه را ندید».

 

رضا غیاثی:«دو صحنه مهم در بازی وجود داشت؛ گل دقیقه 7 استقلال به اشتباه آفساید اعلام شد و در دقیقه 86 هم برخورد توپ به دست قربانی را برای السد پنالتی گرفت. شاید این اشتباه در تصمیم گیری برای برابر کردن سهم تیمها از داوری باشد اما این داور تا دقیقه 90 خوب کار نکرده و جزو داوران ضعیف در کنفدراسیون آسیاست و برای انتخابش در این بازی یک نوع بدسلیقگی صورت گرفته اگرچه این داور فینال لیگ قهرمانان سال گذشته را سوت زده است».

 

۴ ۲  
آی اسپورت
2017-02-07 22:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
مصطفی
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۲۶
تبریک به همه دوستان استقلالی
۷
مسعود
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۴۰
پنالتی استقلال گرفته نشد نه پنالتی السد
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر