فهرست
برانکو: با قلعه همدردی می‌کنم
برانکو: با قلعه همدردی می‌کنم

برانکو: با قلعه همدردی می‌کنم

آی اسپورت – برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری خود قبل از بازی مقابل تراکتورسازی به طور مفصل صحبت کرد.

اولین دربی بزرگ: اولین دربی بزرگ را پیش رو داریم. در حال حاضر یک دربی واقعی فردا برگزار می‌شود. دو تیم برتری لیگ به میدان می‌روند. طبیعی است که هر کسی تلاشش را می‌کند. چیزی که من و بازیکنان را خوشحال می‌کند پرشدن استادیوم آزادی است.

همین تراکتور هم خطرناک است: می‌دانیم که برخی بازیکنان حق بازی ندارند و محروم هستند اما اگر فکر می‌کنیم ادینیو، حاتمی و نوری نمی‌توانند خطرناک باشند خودمان را گل زده‌ایم.طبعا بازی سختی داریم. ما هم چند بازیکن را نداریم. ربیع‌خواه در این مسابقه حضور ندارد. دو اکراینی در این بازی حضور نخواهند داشت. ربیع‌خواه از آخرین بازی که به میدان رفت هنوز آسیب‌دیدگی‌اش خوب نشده است. الکسی از ناحیه بالای ران مشکل دارد و پریموف هم مشکل مچ پا دارد. حالا دیگر مشکلات ریز را به حساب نمی‌آوریم.

با قلعه‌نویی همدردی می‌کنم: قبل از هر چیز به قلعه‌نویی ابراز همدردی می‌کنم. مشکل او را درک می‌کنم. او تلاش زیادی کرده و انرژی زیادی گذاشته است. در این اتفاق آنها نه مقصرند و نه گناهی بر گردن دارند. طبیعی است که ما 6 امتیاز از تراکتور جلو هستیم و هدف‌مان برد مقابل تراکتورسازی است. با همه احترامی که به رقبا قائل هستیم برد می‌خواهیم. ماشین‌سازی و صبا که دیدید ذوب‌آهن را غافلگیر کرد. هدف ما بردن و کسب همه نتایج است اما اگر فکر می‌کنید ماجرایی که پیش آمده ما را بی‌انگیزه می‌کند سخت در اشتباه هستید. در کنار همه مشکلاتی که پیش آمده تراکتور تیم قوی دارد. ما یک ضرب‌المثلی داریم که می‌گوید خطرناک‌ترین موجود شیرزخمی است. باور کنید به اندازه کافی تجربه دارم. خیلی بازی‌هایی که امتیازش از قبل نوشته شده را تیم‌ها شکست خورده‌اند.

دربی تهران: ما بازی به بازی پیش می‌رویم. فقط به بازی تراکتور فکر می‌کنیم و حسابگری و بهانه‌جویی نداریم. بازی به بازی برای نتیجه پیش می‌رویم.

۲ ۲  
آی اسپورت
2017-02-04 14:31:00
نظر دهید

۲ نظر
امین
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۲۴
حیوونی برانکو ببین چن تا مصدوم داره بهترین بازیکناش محرومن
۱ ۱
حیون
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۱۵
اونی است که تو را پس انداخت!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر