فهرست
ایران ۲-۳ اسلوونی؛ کواچ کولاکوویچ را برد
ایران ۲-۳ اسلوونی؛ کواچ کولاکوویچ را برد

ایران ۲-۳ اسلوونی؛ کواچ کولاکوویچ را برد

آی اسپورت - تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار خود در تورنمنت اسلوونی برابر میزبان با نتیجه سه بر دو و در دیداری جذاب و نزدیک شکست خورد. تیم ملی ایران دیدار را با ترکیب سعید معروف، محمد موسوی، میلاد عبادی پور، علی شفیعی، مرتضی شریفی، امیر غفور و مهدی مرندی آغاز کرد. ایران و اسلوونی در ست اول بازی را نزدیک آغاز کردند اما در امتیازات پایانی اسلوونی از ایران پیش افتاد و فاصله کمی تا برد در ست اول داشت که سرویس های خوب شریفی ایران را به بازی برگرداند و در ادامه ملی پوشان ایران موفق شدند با یک بازی حساب شده و با نتیجه ۲۷ بر ۲۵ حریف خود را شکست دهند.

ایران ست دوم را مانند ست اول آغاز نکرد و اسلوونی از تیم ایران پیش افتاد اما قبل از آنکه فاصله امتیازات زیاد شود، مرتضی شریفی باز هم با سرویس های خوب خود فاصله را کم کرد. رقابت نزدیک دو تیم در این ست تا امتیازات پایانی ادامه پیدا کرد و در شرایطی که تیم ایران از سرویس های خود به خوبی استفاده نکرد، اسلوونی با نتیجه ۳۱ بر ۲۹ برنده این ست شد.

ایران ست را بهتر از حریف خود آغاز کرد و از اسلوونی پیش افتاد اما قبل از وقت استراحت فنی دوم، اسلوونی به بازی برگشت و توانست از تیم ایران برای اولین مرتبه پیش بیفتد. برتری اسلوونی از این امتیاز برابر ایران آغاز شد و در نهایت تیم میزبان توانست با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ برنده این ست باشد.

با تصمیم کولاکوویچ ایران ست چهارم را با تغییراتی آغاز کرد و همین موضوع باعث شد تا اسلوونی در امتیازات ابتدایی از ایران پیش بیفتد و این برتری را تا امتیازات پایانی حفظ کرد اما در نهایت این تیم ملی ایران بود که مانند ست اول با سرویس های خوب در امتیازات پایانی از اسلوونی پیش افتاد و با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ حریف را شکست داد.

اسلوونی ست پنجم را بهتر از ایران آغاز کرد و در ابتدای ست از تیم ایران پیش افتاد اما بازیکنان ایران این اختلاف را جبران کردند. در نهایت رقابت نزدیک دو تیم با نتیجه ۱۸ بر ۱۶ به سود اسلوونی به پایان رسید تا ایران بازنده این دیدار باشد.

۳ ۱  
آی اسپورت
2018-09-08 08:15:00
نظر دهید

۱ نظر
....
شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۷، ۱۱:۱۵
جالبه.بازیهایی که احتمال باخت میدن را ترکیب دوم میفرستن تو زمین مثل بازی با امریکا.وبلزیهایی که احتمال برد میدن تیم اصلی مثل بازی با اسلوونی.که البته اینبار تیرشون به سنگ خورد.خخخخ
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر