فهرست
داور و مسی را فراموش کنید!/ ریکاوری روحی، مهم ترین دغدغه کی روش قبل از بوسنی
داور و مسی را فراموش کنید!/ ریکاوری روحی، مهم ترین دغدغه کی روش قبل از بوسنی

داور و مسی را فراموش کنید!/ ریکاوری روحی، مهم ترین دغدغه کی روش قبل از بوسنی

آی اسپورت - از همان اولین ثانیه هایی که فرناندا لیما، نام ایران را در مراسم قرعه کشی جام جهانی خواند و مشخص کرد که ایران قرار است در گروه آرژانتین رقابت کند، سیل شوخی ها علیه تیم ملی به راه افتاد. در این ماه ها، خیلی ها شوخی و جدی، گاهی در فضای مجازی و گاهی روی انتن زنده تلویزیون وقتی که میکروفون ها ناغافل باز مانده بودند، سرنوشت تیم ملی در مسابقه بزرگ با آرژانتین را به سخره گرفتند. در سایه همه این هجمه ها، شکست برابر آرژانتین با اختلاف تنها یک گل می توانست نتیجه ایده آلی برای فوتبال ایران باشد اما مجموع فعل و انفعالات مسابقه، طعم تلخی به شکست ایران برابر شاگردان سابه یا بخشید. یوزپلنگ ها در این دیدار صاحب چند موقعیت گل فوق العاده جدی شدند و داور نیز با اشتباه مرگبارش، فرصت رسیدن به یک ضربه پنالتی را از آن ها گرفت. این شایستگی ویژه که تنها معجزه مسی می توانست در مقابلش قد علم کند، موجب شد بازیکنان ایران در پایان مسابقه به شکل وحشتناکی ناراحت باشند. آن ها به اندازه ای خوب کار کرده بودند که همین شکست خفیف هم اشک های شان را در رختکن ورزشگاه جاری کرد.

تا فرارسیدن مسابقه سرنوشت ساز با بوسنی فرصت زیادی باقی نمانده و مهم ترین وظیفه این روزهای کی روش بدون تردید، ریکاوری روحی تیم ملی ایران است. تیمی که به واسطه روحیه و اعتماد به نفس خیره کننده اش توانست در مقابل آرژانتین قدعلم کند، حالا دوباره به چنین روحیه ای نیاز دارد تا شاید برای نخستین بار، صعود به مرحله دوم جام جهانی را تجربه کند. 

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-22 22:06:21
نظر دهید

۱ نظر
...
يكشنبه ۱ تیر ۱۳۹۳، ۲۲:۳۲
دوستان،هم وطنان.بیاین این 5 روز باقیمونده تا بازی با بوسنی به جای حمله به پیج فیس بوک مسی و داور،سیل پیام های روحیه بخش رو روانه برزیل کنیم.جوری که روحیه بازیکنا از بازی قبلم بیشترشه.بیاین به جای بازی قبل که تلاش چندانی نکردیم چون انتظاری نداشتیم،بهشون چند برابر روحیه بدیم.1000 برابر! بوسنی حذف شده،ولی ما بابردن بوسنی صعود میکنیم.نیجریه باز بازی میکنه،مسی اعتماد به نفس گرفته و فک نکنم سابه یا اشتباهاتش رو تکرار کنه،آرژانتین،نیجریه رو میبره،و ما باید فقط بوسنی رو ببریم تا تاریخ رو بنویسیم،مهم نیست بعدش میخوریم به فرانسه.فرانسه که از آرژانتین بزرگتر نیست،هست؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر