فهرست
بلژیک 1-0 روسیه: شیاطین تعویض می کنند و می برند!
بلژیک 1-0 روسیه: شیاطین تعویض می کنند و می برند!

بلژیک 1-0 روسیه: شیاطین تعویض می کنند و می برند!

آی اسپورت-بلژیک در دومین دیدارش در جام جهانی موفق شد با نتیجه 1-0 روسیه را شکست بدهد و صعودش به دور بعدی رقابت ها را قطعی کند.

دو تیم نمایش چندان درخشانی ارائه ندادند اما این بلژیک بود که مانند دیدار با الجزایر، به لطف گلزنی بازیکن تعویضی اش، دیووک اوریگی، توانست به سه امتیاز این دیدار دست پیدا کند.  

دریس مرتنس بعد از اینکه در دیدار مقابل الجزایر گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر رساند، در دیدار امشب در ترکیب اصلی بلژیک قرار گرفت و جدی ترین موقعیت بلژیک در نیمه اول هم نصیب او شد. او چند بار تلاش کرد تا تیمش را صاحب موقعیت هم بکند اما در مقابل مدافعان حریف توفیقی نداشت.

در مقابل بازیکنان روسیه هم در نیمه اول تنها به دنبال باز کردن دروازه کورتوا از روی ضربات راه دور بودند که در این راه توفیقی نداشتند. یک بار هم ضربه سر کوکورین روی ارسال دنیس گلوشاکوف، به شکل خطرناکی از کنار دروازه بلژیک به بیرون رفت.

در نیمه دوم، اولین موقعیت برای شاگردان کاپلو را آندری یشچنکو ایجاد کرد اما ضربه او هم از کنار دروازه به بیرون رفت. کوین میرالاس هم که در نیمه دوم برای بلژیک به میدان رفت، یک بار تیر دروازه روسیه را به لرزه درآورد.\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/d29ca9aa981.jpg\"


سرانجام در فاصله دو دقیقه مانده به پایان این بازی کم حادثه، اوریگی 19 ساله که جانشین لوکاکو شده بود، روی حرکت عالی آزارد، صاحب موقعیت شد و با یک شوت دیدنی، دروازه ایگو آکینفیف، را باز کرد تا صعود بلژیک به دور بعدی قطعی شود.


ترکیب دو تیم:\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/fce4172e032.jpg\"


بلژیک: کورتوا، آلدرویلد، فن بویتن، کمپانی، فرمائلن، ویتسل، ده بروین، مرتنز، فلینی، آزارد، لوکاکو\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/fce4172e031.jpg\"


روسیه: آکینفیف، کولاروف، ایگناشویچ، برزوتسکی، کوزلوف، فیزولین، گلوشاکوف، شاتوف، کانونیکوف، کوکورین، صمدف\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/5bfe99ad5f1.jpg\"


دقیقه 20: اوووووف...حرکت انفرادی مرتنس و شوت او، به شکل خطرناکی از کنار دروازه روسیه به بیرون می رود

دقیقه 28: پناااااالتی؟!...نه!... آلدرویلد با بی احتیاطی کانونیکوف را داخل محوطه جریمه بلژیک سرنگون می کند اما داور پنالتی اعلام نمی کند\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/7791632fd81.jpg\"


دقیقه 31: توماس فرمائلن که در گرم کردن ابتدای بازی دچار آسیب دیدگی شد، تنها 30 دقیقه توانست بازی کند و جای خود را به فرتونگن داد. این مهمترین اتفاق بازی تا اینجا بود.


دقیقه 44: اووووووف...دفع ناقص مدافعان بلژیک، پشت محوطه جریمه به کوکورین می رسد و او با ضربه ای محکم، دروازه کورتوا را هدف قرار می دهد اما توپ با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون می رود

پایان نیمه اول با تساوی 0-0

دقیقه 60: پنااااااالیتیییییییی.......نه!....همکاری آزارد و اوریگی، یک موقعیت برای بلژیکی ها ایجاد می کند اما دخالت ایگناشویچ، باعث سرنگون شدن اوریگی می شود اما خبری از پنالتی نیست

دقیقه 81: اووووووووووووف...یک ضد حمله سریع برای روسیه و شوت ایشچنکو با اختلاف بسیار کمی از کنار دروازه بلژیک بیرون می رود

دقیقه 88: گلللللللللللل....گل برای بلژیک...نفوذ عالی آزارد از سمت چپ و پاس او به پشت محوطه شش قدم، با ضربه اوریگی به گل اول بازی تبدیل می شود

پایانی بازی: روسیه 0-1 بلژیک     
آی اسپورت
2014-06-23 01:53:31
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر