فهرست
نگاه ویژه؛ ترین‌های لیگ یک
نگاه ویژه؛ ترین‌های لیگ یک

نگاه ویژه؛ ترین‌های لیگ یک

آی اسپورت-  لیگ یک علیرغم اینکه کمتر نگاه دوربین و رسانه ای به سمت آنهاست اما بازی های مهیج و حساسی را در دل خود پرورش می دهد. لیگی که می تواند بستر مناسبی برای شناخت و پرورش بازیکنان ناشناخته باشد. 

 نفت- رکورددار برترین ها

کمتر کسی فکر می­کرد نفت مسجد سلیمان که فصل گذشته برای عدم سقوط دست و پنجه نرم می کرد در این فصل مدعی قهرمانی باشد. اما شاگردانی فکری موفق شدند قهرمان نیم فصل شوند و آمار خوبی را از خود به جا بگذارند. نفتی ها با 11 برد بیشترین سه امتیاز را کسب کردند و با 1باخت هم کمترین باخت را در بین تیم ها لیگ یکی دارند. آن ها با 10گل خورده به همراه خونه به خونه بهترین خط دفاعی لیگ را دارند و تفاصل +14 را  بنام خود ثبت کرده اند.

راه آهن بدترین تیم نیم فصل

راه آهنی نگونبخت که روزی منبع معرفی فوتبالیست بود حالا حال و روز خوش در لیگ یک ندارد و با بدترین آمار چند سال اخیر خود در انتهای جدول جا خشک کرده است. راه آهنی های بدون برد، 5گل زده، 25 گل خورده و 14شکست و تنها 3امتیاز از سه تساوی بدترین آمار تیم لیگ یکی را تا به اینجای کار دارند.

اکسین- بهترن تیم داخل خانه

اکسین البرز با کسب 7پیروزی و 2 تساوی در خانه خود با  23امتیاز بهترین تیم در دول بازی های خانگی است. همچنین بادران و نساجی با 19 امتیاز در رده دوم قرار دارند. اکسین و نفت مسجدسلیمان با 14گل زده بهترین خط حمله را در جدول بازی های خانگی دارند. اکسین و خونه به خونه با 4گل خورده بهترین خط تدافعی جدول خانگی را دارند.

صدرنشین دیدارهای خارج از خانه هم نفت مسجدسلیمان با  21امتیاز است که از 9بازی خارج از خانه موفق به کسب 6پیروزی و 3 تساوی شده است.

راه آهن هم با 8 باخت خارج از خانه، بدون برد و بدون تساوی در انتهای این جدول قرار دارد.

پرگل ترین دیدار نیم فصل هم تساوی 3بر3 بادران مقابل نفت در مسجدسلیمان بوده است.

بهترین پیروزی را هم شهرداری ماشهر با نتیجه  4بر0 مقابل راه آهن و پیروزی 4بر0 خونه به خونه مقابل صبا قم بوده است.

۸    
آی اسپورت
2017-12-11 23:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر