فهرست
گرمای هوا، دشمن اصلی ایران در مسابقه سوم
گرمای هوا، دشمن اصلی ایران در مسابقه سوم

گرمای هوا، دشمن اصلی ایران در مسابقه سوم

آی اسپورت - آخرین مسابقه تیم ملی ایران در دور گروهی رقابت های جام جهانی، در سالوادور برگزار خواهد شد. منطقه ای که گفته می شود به لحاظ آب و هوایی گرم تر از کوریتیبا و بلوهوریزنته است. مسابقه ایران و بوسنی در سالوادور، در ساعت یک بعدازظهر به وقت محلی برگزار می شود و با توجه به گرمای هوا، این بازی می تواند چالش سختی را به لحاظ بدنی پیش روی بازیکنان تیم ملی بگذارد.

این یکی از مهم ترین موضوعات پیش روی تیم ملی برای تقابل با بوسنی به شمار می رود. بازیکنان ایران تا به این لحظه شرایط بدنی ایده آلی داشته اند و در هر دو مسابقه توانسته اند بیشتر از بازیکنان حریف بدوند. طبیعتا حفظ این وضعیت فوق العاده در گرمای سالوادور و در شرایطی که همه بازیکن های اصلی و کلیدی تیم در بیشتر دقایق هر دو مسابقه به میدان رفته اند، هرگز کار ساده ای نخواهد بود. از آن گذشته استرس نتیجه بازی همزمان و صعود هم تاثیر خودش را روی بدن ستاره های ایرانی خواهد گذاشت.

آن ها البته هرگز برای کارهای ساده راهی برزیل نشده اند و تا همین جا هم به خوبی ثابت کرده اند ساخته شده اند برای میدان های بزرگ، اما حالا که انتظارها تا به این حد از تیم ملی بالا رفته، امیدواریم آن ها در دیدار پایانی هم در حد خودشان باشند. شاید این بار سوت و شانس هم با ما مهربان تر تا کردند! 

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-23 23:52:20
نظر دهید
۱ نظر
TW14
سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۱:۰۰
یه برگ برنده واسه ایرانه چون تیمای اوروپای شرقی نمی تونن زیاد دوام بیارن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر