فهرست
سرپرست تیم ملی خبر داد / شکایت فدراسیون از داور صربستانی
سرپرست تیم ملی خبر داد / شکایت فدراسیون از داور صربستانی

سرپرست تیم ملی خبر داد / شکایت فدراسیون از داور صربستانی

آی اسپورت - فدراسیون فوتبال از داور صربستانی دیدار تیم ملی مقابل آرژانتین شکایت خواهد کرد. این خبری است که سرپرست تیم ملی در اختیار خبرنگاران قرار داده.

نبی گفته:\"  آرژانتین تیم بسیار خوبی است و جزء حریفان تاریخ دار در جام جهانی می باشد. ولی متاسفانه نتیجه به عدالت تمام نشد و در تمامی صحنه های مختلف، داور بازی 50-50 را به تیم آرژانتین داد و این کار به لحاظ اخلاقی حرفه ای اشتباه است. اگراین امتیاز 50-50 برای آرژانتین ثبت شده، چه دلیلی دارد که از تمامی قاره ها در این مسابقات حضور داشته و به رقابت با یکدیگر بپردازند؟

وی درادامه بیان کرد: بعد از پایان بازی ،کادر فنی به همراه سرپرست تیم ملی ، فیلم بازی ایران و آرژانتین را باز بینی کرده و متوجه شدیم که صحنه های 50-50  را داور به نفع آرژانتین اعلام می کرد. در حین مسابقه و در دقیقه 54 داور پنالتی محرز که روی بازیکن تیم ایران رخ داد، را نگرفت و با توجه به اینکه به صحنه بسیارنزدیک بود، به راحتی از آن عبور کرد و دستور ادامه بازی را داد.در واقع داور چشم خود را بر حقیقت بست و معتقدم این کار کاملا زشت و عملا ناپسندیده است. بر همین اساس  نامه ای را به دبیر کل فدراسیون جهانی فوتبال، رئیس دپارتمان داوری فیفا و مسئول برگزاری مسابقات جام جهانی ارسال کردیم و به دلیل قضاوت ناصحیح داور این دیدار، اعتراض خود را اعلام کرده و خواستار رسیدگی به این موضوع شدیم تا در مسابقات آتی چه برای تیم ایران و چه تیم های دیگر چنین اتفاقی رخ ندهد.

     
آی اسپورت
2014-06-23 16:56:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر