فهرست
یادداشت روز: خدا را شکر که مسی را داریم
یادداشت روز: خدا را شکر که مسی را داریم

یادداشت روز: خدا را شکر که مسی را داریم

آی اسپورت - خود آرژانتینی ها هم می دانند که پیروزی شان مقابل تیم ملی تنها و تنها به خاطر لیونل مسی و البته داور بازی بوده و گرنه آنها هیچ برتری نسبت به ایران نداشتند. این نکته ای است که خبرنگاران آرژانتینی هم به آن اعتراف کرده اند. دیگو ماسیاس خبرنگار روزنامه اوله آرژانتین در یادداشتی که برای روزنامه اش نوشته به این نکته اشاره کرده که آرژانتین باید ممنون نابغه ای به نام لیونل مسی و البته سرخیو رومرو باشد چرا که آرژانتین در نیمه دوم بازی با ایران هیچ حرفی برای گفتن نداشت و اگر هم بتواند از گروهش صعود کند باز هم باید روی نقاط ضعفش کار کند.

در دیداری که آرژانتین عملکرد بسیار ضعیفی داشت باید خدا را شکر کنیم و جشن بگیریم که بازیکنی مثل مسی را داریم چرا که او می تواند در یک لحظه نتیجه بازی را عوض کند اما او و سایر بازیکنان آرژانتین مبرا از انتقاد نیستند.

آنها در برابر تیمی که روی کاغذ از آنها بسیار ضعیفتر بود، خیلی بد بازی کردند و ایران می توانست یک نتیجه فوق العاده در بازی دیشب بگیرد. بازی آرژانتین ایرادات زیادی دارد و فضاهای خالی زیادی در این تیم دیده می شود.

اگر رومرو نبود، ایرانی ها می توانستند شگفتی بزرگی در جام جهانی خلق کنند و اتفاقا به این موضوع بسیار هم نزدیک شده بودند. ایرانی ها در نیمه دوم تیم فوق العاده خطرناکی بودند که تنها یک مانع بزرگ به نام رومرو جلوی شکست آرژانتین را گرفت. رفتن به مرحله بعدی ضعفهای تیم ما را نمی پوشاند.

 

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-23 16:59:47
نظر دهید
۱ نظر
کاریزما
سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۱:۳۸
یه کمی منطق داشته باشید لطفا و کورکورانه نگاه نکنین
این بازی 107 حمله رو دروازه ها داشته و ایران حداکثر و در بهترین حالت 20 حمله داشت پس تکلیف بیش از 80 حمله دیگه چی میشه ؟
بعدش از کجا معلوم پنالتی گل میشد ؟
آمار بازی هم ک میگه بیش از 75% بازی رو آرژانتین در اختیار داشته
یکم منطق داشته باشید لطفا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر