فهرست
کلینزمن: وقتی برای گفتگوی دوستانه با لوو ندارم
کلینزمن: وقتی برای گفتگوی دوستانه با لوو ندارم

کلینزمن: وقتی برای گفتگوی دوستانه با لوو ندارم

آی اسپورت- یورگن کلینزمن، سرمربی تیم ملی آمریکا، اعلام کرد در دیدار پیش رو مقابل آلمان در آخرین دیدار مرحله گروهی جام جهانی، دوستی اش با یواخیم لوو، دستیار سابقش و سرمربی فعلی ژرمن ها، را به فراموشی خواهد سپرد.

با تساوی 2-2 آمریکا مقابل پرتغال، یک نتیجه تساوی در روز آخر، آمریکا و آلمان را راهی مرحله بعد خواهد کرد. کلینزمن که بین سال های 2004 تا 2006 هدایت تیم ملی آلمان را برعهده داشت، برای اولین بار مقابل تیم کشورش قرار خواهد گرفت اما تاکید کرد که این دیدار زمان احساساتی شدن نیست.

او به خبرنگاران گفت:\" لوو کار خودش را انجام می دهد و من هم کار خودم را. کار من این است که هرکاری می توانم بکنم تا به مرحله بعد صعود کنیم. زمانی برای گفتگوهای دوستانه نیست. اکنون زمان کار است.

تیم آمریکا به اینکه در هر دیدار، همه تلاشش را انجام می دهد، معروف است. ما انرژی، اراده و روحیه جنگندگی داریم. ما با این انگیزه به رسیفه می رویم که آلمان را شکست بدهیم. این هدف ماست. من کاملا مطمئنم.\"

آمریکا می توانست در دیدار مقابل پرتغال به پیروزی برسد اما گل دقیقه 95 گوستاوو والرا، این پیروزی را از آنها گرفت. با این وجود، کلینزمن از بازی خوب شاگردانش راضی است.

\" مردم برای مدت ها در مورد این دیدار صحبت خواهند کرد. ما ازاینکه از دو دیدار ابتدایی 4 امتیاز گرفتیم، بسیار راضی هستیم. البته دریافت گل در آخرین ثانیه ها ضربه ای است که باید آن را هضم کنیم.  هدف ما رسیدن به مرحله بعد است  و برای رسیدن به آن هرکاری بتوانیم می کنیم.\"

     
آی اسپورت
2014-06-23 17:10:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر