فهرست
پیش بازی هلند- شیلی؛ دوربرگردان از جاده برزیل
پیش بازی هلند- شیلی؛ دوربرگردان از جاده برزیل

پیش بازی هلند- شیلی؛ دوربرگردان از جاده برزیل

آی اسپورت- با دو پیروزی در دو دیدار ابتدایی، صعود هر دو تیم به مرحله بعدی جام جهانی قطعی شده اما هنوز یک سوال مهم باقی مانده؛ کدام تیم به عنوان تیم اول راهی مرحله بعد خواهد شد؟ پاسخ این سوال از این جهت اهمیت زیادی دارد که تیم دوم باید در مرحله بعد احتمالا با برزیل روبرو شود؛ دیداری که نه فن خال دوست دارد به این زودی آن را تجربه کند و نه سمپائولی. به همین دلیل، بعید است این دو مربی، امشب به ستاره های اصلی شان استراحت بدهند؛ چه اینکه یک لغزش کوچک، می تواند به یک فاجعه بزرگ در مرحله بعدی منتهی شود.  

هلند؛ غیبت کاپیتان

البته نارنجی ها مطمئنا در این دیدار حداقل با دو تغییر به میدان خواهند رفت. رابین فن پرسی، کاپیتان هلند، که در هر دو دیدار قبلی مقابل اسپانیا و استرالیا، گل های حساسی برای تیمش به ثمر رساند، دو کارت زرد هم گرفت تا دیدار برابر شیلی را از دست بدهد. دیگر غایب هلند در دیدار امشب، برونو مارتینس ایندی است؛ مدافع نارنجی ها که به دلیل برخورد شدیدی که در دیدار با استرالیا به بازیکن حریف داشت، در تمرینات چند روز اخیر حضور پیدا نکرد.  \"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/d49a958bae1.jpg\"


احتمالا در غیاب فن پرسی، ممفیس دیپی در ترکیب اصلی هلند قرار خواهد گرفت و برای جانشینی مارتینس ایندی، فن خال چند گزینه در اختیار دارد. در صورتی که سرمربی نارنجی ها بخواهد تیمش را با آرایش 3-3-4 راهی میدان کند، شاید کلاوس یان هونتلار از ابتدا به میدان برود اما در صورتی که همچنان با سیستم 2-3-5 بازی کنند، احتمال حضور یوئل ولتمن و ترنس کونگولو در ترکیب اصلی بیشتر است.

شیلی؛ ادامه حماسه

شاید برای هواداران شیلی که فکر می کردند تیم شان نمی تواند با عبور از اسپانیا و هلند، به مرحله بعد صعود کند، رسیدن به مرحله یک هشتم نهایی هم اتفاق خوشایندی باشد اما مطمئما مربی جاه طلبی مانند سامپائولی، به اهداف بزرگتری فکر می کند. بسیاری شیلی را آماده ترین تیم حال حاضر آمریکای جنوبی می دانند و \"لاروخا\" می خواهد نشان می دهد که این ادعا بی دلیل نیست.\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/d49a958bae2.jpg\"


سامپائولی ممکن است در دیدار امشب از آرتورو ویدال و چارلز آرانگوئیس که تمرینات روز جمعه را به دلیل آسیب دیدگی از دست دادند، در ترکیب اصلی قرار نده و در مقابل، کارلوس کارمونا این فرصت را پیدا می کند تا از ابتدا به میدان برود.

     
آی اسپورت
2014-06-23 17:11:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر