فهرست
گلایه اسپانسر از پرسپولیس؛ چرا لوگو حذف شد؟
گلایه اسپانسر از پرسپولیس؛ چرا لوگو حذف شد؟

گلایه اسپانسر از پرسپولیس؛ چرا لوگو حذف شد؟

آی اسپورت – به دلیل عدم انجام تعهدات باشگاه پرسپولیس نسبت به اسپانسر خود، شرکت ایرانسل در نامه‌ای خطاب به این باشگاه از انجام عدم تعهدات گلایه و ابراز نارضایتی کرد. بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس در مراسم جشن قهرمانی لیگ برتر که در شهر جم برگزار شد با لباس‌هایی روی سکو رفتند که نام اسپانسر باشگاه روی آن درج نشده بود و این مساله گلایه مسئولان ایرانسل را در پی داشت.

همچنین در آخرین تمرین  تیم پرسپولیس قبل از بازی با السد قطر در هفته پایانی مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا که در ورزشگاه آزادی برگزار شد بازیکنان پرسپولیس با لباس‌هایی تمرین کردند که روی آن هیچ نام یا نشانی از ایرانسل به عنوان اسپانسر باشگاه نبود.

از طرف دیگر در جشن قهرمانی تیم پرسپولیس در جام حذفی که در اهواز برگزار شد لوگوی اسپانسر باشگاه در کوچکترین حد روی لباس بازیکنان نقش بسته بود و این موارد باعث شد تا شرکت ایرانسل نامه‌ای مبنی بر نارضایتی خود از پرسپولیس به این باشگاه ارائه کند.  

۱ ۲  
آی اسپورت
2019-06-22 11:59:00
نظر دهید

۲ نظر
علی پرسپولیسی
شنبه ۱ تیر ۱۳۹۸، ۱۳:۲۶
ایرانسل غلط کرده. همین چند روز هزاران پرسپولیسی از سامانه هواداری ایرانسل خارج شدن و این قضیه تا رسیدن تعداد اعضا به صفر ادامه خواهد داشت. به زودی کارهای بیشتری هم علیه این شرکت فاسد انجام میدیم. شرکتی که پول پرسپولیسی ها رو به همراهی وزارت ورزش میدزره و تو حلقوم تیم رقیب میکنه.
.
شنبه ۱ تیر ۱۳۹۸، ۱۶:۴۳
.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر