فهرست
الجزایر، مقصد بعدی سرمربی تیم ملی
الجزایر، مقصد بعدی سرمربی تیم ملی

الجزایر، مقصد بعدی سرمربی تیم ملی

 

آی اسپورت – به نظر می رسد که کارلوس کی روش تصمیمش را گرفته. او می خواهد بعد از پایان جام جهانی به همکاری اش با تیم ملی خاتمه دهد. با اینکه او طرفداران نسبتا زیادی در فوتبال ایران دارد و در فیس بوک صفحه ای برای حمایت از او و درخواست از رئیس جمور برای تمدید قراردادش تشکیل شده  و علی کفاشیان همه در مصاحبه دیروزش اعلام کرده که موضع  فدراسیون ادامه همکاری با کارلوس کی روش است، اما سرمربی تیم ملی به دلیل عدم حمایت وزارت ورزش از ادامه همکاری فدراسیون فوتبال با او تصمیم دارد که آینده کاری اش را در کشور دیگری دنبال کند. کی روش در مصاحبه ای که روزنامه پابلیکوی پرتغال به تازگی از قول او منتشر کده مدعی شده که تیم بعدی اش یک تیم افریقایی است. با اینکه به نظر می رسد افریقای جنوبی مقصد بعدی کارلوس کی روش باشد و سایت sport 24 افریقا مدعی شده که کی روش سرمربی بعدی افریقای جنوبی خواهد بود(‌البته مسئولان فدراسیون فوتبال افریقای جنوبی فعلا این خبر را تائید نکرده اند وگفته اند که بعد از پایان جام جهانی سرمربی جدید  تیمشان را معرفی خواهند کرد) اما کدهایی که او در مصاحبه اش داده، هیچ همخوانی با مشخصات تیم ملی افریقای جنوبی ندارد. کی روش گفته:\"  مقصد بعدی من تیمی افریقایی است که بسیاری از بازیکنانش در تیمهای بزرگ اروپایی بازی می کنند و با داشتن چنین بازیکنانی صعود به جام جهانی نباید کار سختی باشد هر چند داشتن حریفان قدرتمند کار ما را سخت خواهد کرد\"

کی روش اعلام کرده چند بازیکن تیم بعدی او در باشگاههای بزرگ اروپایی بازی می کنند اما اگر به صفحه تیم ملی افریقایی در ویکی پدیا سر بزنید تنها نام یک بازیکن را می بینید که در یک باشگاه بزرگ اروپایی توپ می زند. لژیونرهای تیم ملی افریقای جنوبی این نفرات هستند:‌ بونگالی خومالو از تیم دونکاستر رورز، آنل انکونگا از ریسینگ خنک بلژیک، کاگیشو از کریستال پالاس،  آیاندا پاتوسی از لوکرن و توکلو رانتی از بورتموث. معروفترین بازیکن افریقای جنوبی، سررو است که در آژاکس آمستردام توپ می زند و قطعا کی روش به واسطه یک بازیکن نسبتا معروف، قول صعود به جام جهانی را نمی دهد

کی روش به الجزایر می رود

اگر فرض کنیم که افریقای جنوبی مقصد بعدی سرمربی تیم ملی نخواهد بود، تنها یک گزینه دیگر در مورد تیم آینده کارلوس کی روش وجود دارد و آن تیم ملی الجزایر است. تیمی که وحید هلیلهودزیچ سرمربی اهل بوسنی آن را به جام جهانی برزیل رسانده اما از چند ماه قبل این شایعه مطرح شده که الجزایری ها دنبال سرمربی تیم ملی ایران هستند. در فهرست این تیم هم تا دلتان بخواهد بازیکنانی وجود دارند که در اروپا بازی می کنند . از زسکا مسکوی روسیه گرفته تا لیورنو و ناپولی و اینتر و اودینزه ایتالیا و مایورکا و والنسیای اسپانیا و تاتنهام انگلیس و پورتو و اسپورتینگ لیسبون پرتغال باشگاههایی هستند که از بازیکنان تیم ملی الجزایر استفاده می کنند و قطعا کی روش با این نفرات می تواند به هدف بعدی اش یعنی رساندن چهارمین تیم به جام جهانی برسد.

 

  ۴  
آی اسپورت
2014-06-23 17:16:00
نظر دهید

۴ نظر
ماهان
سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۱:۰۶
حالا چرا ساحل عاج نه!؟ اما الجزایر آره؟
boy
سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۱:۵۹
بذارید بره بابا مردیکه پولکی .....
مانی
سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۲:۳۲
من نمی فهمم چجوری ممکنه این همه آدم ، این طوری حمایت کنن ، آقایون گوششون بدهکار نباشه ! من نمی فهمم ...
-
سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۳۳
کارلوس نرو تورو خدا نرو با اینکه با الجزایر می ترکونی ولی نرو
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر