فهرست
حمله ی شدید اسکولاری به فن خال: آن ها احمق هستند
حمله ی شدید اسکولاری به فن خال: آن ها احمق هستند

حمله ی شدید اسکولاری به فن خال: آن ها احمق هستند

آی اسپورت - برزیل برای قطعی کردن صعود خود به دور بعد دست کم به یک تساوی برابر کامرون نیاز خواهد داشت. با این حال مطمئنا آن ها به سرگروهی فکر می کنند و برای تحقق این امر نیز لازم است که بازی را با پیروزی پشت سر بگذارند.

لوئیس فیلیپه اسکولاری در کنفرانس خبری پیش از بازی به طور غیر مستقیم لوئیس فن خال سرمربی تیم ملی هلند را هدف قرار داد و او را «احمق» خواند.

فن خال پیش از این گفته بود که برگزار شدن بازی برزیل پس از بازی آن ها این فرصت را در اختیار این تیم قرار می دهد که حریف مرحله ی یک هشتم نهایی خود را انتخاب کنند.

با این حال لوئیس فیلیپه اسکولاری چنین اعتقادی ندارد. او در کنفرانس خبری تاکید کرد: \" مردم اشتباه می کنند که فکر می کنند ما حریف مرحله ی بعد خودمان را انتخاب می کنیم. آن ها باید احمق باشند که چنین حرف هایی بر زبان می آورند.

ما باید برای صعود از گروه بازی کنیم. این فیفا است که جدول بازی های را تعیین کرده است. ما در این مورد کاری برای انجام دادن نداریم، ما تنها باید از گروه خود صعود کنیم.\"

اسکولاری همچنین اعلام کرد که تغییر خاصی در تیم خود نخواهد داشت: \" من تغییری ایجاد نخواهم کرد. به تمام بازیکنانم اعتماد دارم و نیازی به تغییر نمی بینم. تنها در جریان بازی خواهد بود که در صورت نیاز ترکیب تیم را تغییر خواهم دارد.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-23 17:17:07
نظر دهید

۱ نظر
sss
سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۲:۵۱
بی ادببب!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر