فهرست
برانکو به پرسپولیسی‌ها: هیچ شرطی را نمی‌پذیرم!
برانکو به پرسپولیسی‌ها: هیچ شرطی را نمی‌پذیرم!

برانکو به پرسپولیسی‌ها: هیچ شرطی را نمی‌پذیرم!

آی اسپورت - بحث بازگشت برانکو ایوانکوویچ به فوتبال ایران برای نشستن روی نیمکت تیم ملی سبب شد تا برخی از مسئولان باشگاه پرسپولیس نیز به تکاپو افتاده و خواهان بازگشت سرمربی موفق پیشین خود شوند. پرسپولیس در یازده هفته ابتدایی رقابت های لیگ برتر چهار باخت کسب کرد تا مدافع عنوان قهرمانی از صدر جدول فاصله بگیرد و سرخ ها را از بابت ادامه کار با گابریل کالدرون نگران کند.

مسئولان باشگاه پرسپولیس که قصد داشتند مذاکره با برانکو ایوانکوویچ را در سکوت کامل خبری انجام دهند تا او را در نیم فصل به تهران بیاورند مذاکره با پروفسور کروات را از طریق یکی از دوستان صمیمی برانکو آغاز کردند. سرخ ها که نمی خواهند رختکن پرسپولیس را تحت تاثیر بازگشت برانکو قرار دهند می خواستند کالدرون را در صورت توافق با برانکو کنار بگذارند تا بار دیگر این مربی در راس امور فنی قرار بگیرد. خبری که قرار بود اگر به بیرون درز پیدا کند سریعا تکذیب شود تا تمرکز کالدرون را به هم نزند.

سرخ ها در حالی به برانکو درخواست بازگشت به پرسپولیس را ارائه کردند که این مربی نزدیک به یک میلیون یورو از پرسپولیس طلب دارد. مسئولان باشگاه پرسپولیس قصد دارند در صورت موافقت برانکو، مطالبات او را فراهم کرده تا این مربی در چند قسط به خواسته اش برسد. با این حال برانکو ایوانکوویچ بطور غیر رسمی به باشگاه پرسپولیس اعلام کرده همچنان مطالبات خود را بدون هیچگونه قسط بندی می خواهد و در شرایظ فعلی نیز مشغول مذاکره با تیم ملی فوتبال ایران برای بازگشت به تهران است.

مهر

۳ ۱  
آی اسپورت
2019-12-01 21:32:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
رضا
يكشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸، ۲۱:۵۴
به درك مرتيكه دلال پكيجي.داشتي تو كشورت غاز مي چروندي كه پرسپوليس آدمت كرد.تو بايد نصف پول مفتي كه از عربستان گرفتي بدي به پرسپوليس
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر