فهرست
کریس رونالدو: هرگز فکر قهرمانی در سر نداشتم
کریس رونالدو: هرگز فکر قهرمانی در سر نداشتم

کریس رونالدو: هرگز فکر قهرمانی در سر نداشتم

آی اسپورت - گرچه گل ثانبه های پایانی وارلا پرتغال را از حذف زودهنگام در دور دوم بازی ها نجات داد اما آن ها به خوبی می دانند که برای صعود به چیزی نزدیک به معجزه در روز پایانی نیاز خواهند داشت.

تفاضل گل پایین پرتغال کار را برای صعود آن ها دشوار تر کرده است و به این ترتیب به نظر می رسد که پرتغال را نیز بعد از اسپانیا و انگلیس باید سومین حذف شده ی بزرگ رقابت ها قلمداد کرد.

رونالدو کاپیتان تیم ملی پرتغال که توانست پاس گل دوم تیمش را در ثانیه های پایانی برای وارلا ارسال کند، در مورد شرایط مختلف تیمش در جام جهانی به صحبت پرداخته است: \" کار سختی است که بگوییم ما تیمی در سطح اول دنیا هستیم. مصدومیت یا محرومیت بازیکنان کلیدیمان نیز کار دست ما داد. په په و کونترائو بازیکنان فوق العاده مهمی برای ما محسوب می شوند که متاسفانه هیچ یک را امشب در اختیار نداشتیم.

معجزه ای وجود ندارد. ما می دانستیم که گروه سختی داریم و تیم هایی در آن حضور دارند که از ما بهتر هستند. من هیچ گاه با خودم فکر نکردم که می توانیم قهرمان جهان شویم.\"

رونالدو همچنین در ادامه پیرامون وضعیت آمادگی و مصدومیت خود در این رقابت ها صحبت کرده است: \"  من اینجا هستم و مبارزه می کنم. تمام تلاش خود را کرده ام که بهترین عملکرد را برای کشورم داشته باشم. هر روز مطالب جدیدی در مورد زانوی من در رسانه ها منتشر می شود، برای همین نمی خواهم خودم را مورد قضاوت قرار دهم.\"

بازیکن باشگاه رئال مادرید در ادامه خستگی بعضی از بازیکنان را رد کرد و تاکید داشت: \" من فکر نمی کنم که عامل ناکامی ما خستگی بوده باشد. ما فصل سختی را سپری کردیم اما این مسئله تنها مربوط به تیم ما نمی شود. تیم های زیادی و بازیکنان زیادی هستند که شرایطی مشابه ما دارند.\"

پرتغال در آخرین بازی خود در مرحله ی گروهی به مصاف غنا خواهد رفت. تنها پیروزی با تعداد گل های بالا است که می تواند امیدهای آنان را برای صعود زنده نگه دارد. 

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-23 17:21:31
نظر دهید

۱ نظر
mr.masoud
سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۰۸
حالا درک میکنم کار کیروش رو توی دوره قبلی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر