فهرست
پیش بازی مکزیک - کرواسی؛ جدال مرگ و زندگی
پیش بازی مکزیک - کرواسی؛ جدال مرگ و زندگی

پیش بازی مکزیک - کرواسی؛ جدال مرگ و زندگی

آی اسپورت - مکزیک و کرواسی بدون شک حساس ترین دیدار روز پایانی گروه اول رقابت ها را برگزار خواهند کرد. مکزیک برای صعود به یک تساوی احتیاج دارد اما کرواسی به دنبال هر 3 امتیاز دیدار خواهد بود.


مکزیک؛ در انتظار درخشش دوباره ی اوچوا

دروازه بان مکزیک عملکردی خیره کننده در بازی مقابل برزیل داشت و چشمان زیادی را به خود دوخت. او امشب نیز می تواند نقش مهمی را در صعود تیمش ایفا کند چرا که مکزیک تحت هر شرایطی در صورتی که دروازه اش را بسته نگه دارد، به مرحله ی یک هشتم نهایی جام جهانی صعود خواهد کرد.

پرالتا و دوس سانتوس بار دیگر زوج خط حمله ی مکزیک را تشکیل خواهند داد و امیدوارند که در ضد حملات برای کرواسی دردسرساز شوند.  رافائل مارکز بار دیگر رهبری خط دفاع تیم ملی مکزیک را بر عهده خواهد داشت. مکزیک در کنار نیجریه تنها تیم هایی هستند که دروازه ی خود را در 2 دیدار ابتدایی بسته نگه داشته اند. کرواسی امشب نیز کار سحتی برای باز کردن دروازه ی مکزیک پیش رو خواهد داشت.


کرواسی؛ باز هم مانژوکیچ

بازگشت مانژوکیچ به شدت عملکرد کرواسی را در دیدار مقابل کامرون بهبود بخشید. مهاجم بایرن مونیخ نشان داد که چه مهره ی تاثیرگذاری برای تیمش محسوب می شود، حتی فراتر از مودریچ یا راکیتیچ.

کواچ امیدوار خواهد بود تا تیمش در فاز تهاجمی همچون بازی برابر کامرون ظاهر شود هر چند او به خوبی می داند که دفاع کامرون قابل مقایسه با مکزیک نخواهد بود. کواچ به احتمال فراوان در این دیدار نیز از سمیر به جای کواچیچ به عنوان یار ثابت بهره خواهد برد. کرواسی چیزی برای از دست دادن نخواهد داشت و تنها برای کسب 3 امتیاز این دیدار وارد میدان خواهد شد. 

     
آی اسپورت
2014-06-23 17:31:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر