فهرست
کفاشیان: کی روش بعد از جام جهانی به ایران می آید  و با او کار داریم!
کفاشیان: کی روش بعد از جام جهانی به ایران می آید و با او کار داریم!

کفاشیان: کی روش بعد از جام جهانی به ایران می آید و با او کار داریم!

آی اسپورت- علی کفاشیان رییس فدراسیون فوتبال ایران امیدوار است کارلوس کی روش پس از پایان جام جهانی هم در ایران بماند و هم چنان هدایت تیم ملی ایران را بر عهده بگیرد. کفاشیان در مصاحبه ای با فارس در این باره گفته است: باید مشکلات حل شود تا بتوانیم برای قرارداد جدید، پاسخ انتظارات این مربی را به نوعی بدهیم. این انتظارات می‌تواند از امکانات گرفته تا دستمزدی که باید آن را تا پیش از عقد قرارداد تمدید کنیم، باشد. در هر صورت مشکلات این چنینی باعث شده تا با او به توافق نرسیم، در غیر این صورت کی‌روش مربی بسیار موفق و خوبی است و ما هم از کار او رضایت داریم، ضمن اینکه کی‌روش موفق شده است کلاس فوتبال ایران را تا حد زیادی بالا ببرد. 

کفاشیان در پاسخ به اینکه کی روش صراحتا اعلام کرده از ایران می رود گفت: درست است که کی‌روش این صحبت را مطرح کرده اما او همچنان به ایران و بچه‌های تیم ملی علاقمند است و ملی پوشان نیز او را خیلی دوست دارند. اگر مشکلات مالی ما حل شود حاضریم با او مذاکره کنیم و او را نگه داریم. ، ضمن اینکه کی‌روش به ایران عادت کرده و خودش هم دوست دارد بماند. بنابراین در صورتی که بتوانیم توقعات این مربی را برآورده کنیم، به طور حتم او خواهد ماند. کی‌روش بعد از جام جهانی به ایران می‌آید و همچنان با او کار داریم.

  ۲  
آی اسپورت
2014-06-23 17:34:10
نظر دهید

۲ نظر
حسین فراهانی
سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۵۵
آقای رییس جون هرکی دوست داری انقد ظاهر سازی نکنو مردمو جیگر فرض نکن...عالم و آدم میدونن تو و بعضی آقایون اصلا کیروش مهم نسیت براتون...از خداتونه بره..کم زدینش تو این دوسال؟؟ فیلم بسه بخدا مردم میفهمن......زمان بهترین قاضیه آقای رییس. جون مادرت بچاپ
-
سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۵۵
احتمالا میخوان یه گیر مالیاتی بهش بدن، بعد هم ممنوع الخروجش کنن و سر آخر هم بفرستنش تو معدن کار کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر