فهرست
پیش بازی اسپانیا - استرالیا؛ تمام تشریفاتی
پیش بازی اسپانیا - استرالیا؛ تمام تشریفاتی

پیش بازی اسپانیا - استرالیا؛ تمام تشریفاتی

آی اسپورت - حتی ذره ای امید هم برای هیچ یک از دو تیم اسپانیا یا استرالیا باقی نمانده است. این دو تیم به همراه بوسنی، کامرون و انگلیس تنها تیم های حذف شده ی جام قبل از آغاز دور پایانی رقابت ها محسوب می شوند.


اسپانیا؛ آیا تغییراتی در راه است؟

بیش تر از آنکه چشم ها به نمایش اسپانیا برابر استرالیا خیره شده باشد، همه منتظر هستند تا واکنش فدراسیون فوتبال اسپانیا را پس از پایان این دیدار ببینند. هنوز وضعیت دل بوسکه و بسیاری از مهره های کلیدی تیم از جمله ژاوی و کاسیاس مشخص نیست و بسیاری معتقدند که اسپانیا پس از مصاف مقابل استرالیا دچار تغییراتی اساسی می شود.

با این حال شاگردان دل بوسکه می خواهند جام را با پیروزی تمام کنند. بسیاری از بازیکنان ذخیره از جمله کوکه، ماتا و کازورلا به احتمال فراوان از ابتدا در ترکیب تیم به میدان خواهند رفت و به نظر می رسد که کاسیاس نیز امروز جای خود را به رینا دهد.

اختلاف دیروز دل بوسکه با فابرگاس در تمرینات نیز حواشی اردوی اسپانیا را چند برابر کرده است. لاروخا مشتاق به دست آوردن هر 3 امتیاز دیدار است تا کمی جو تیم ملی آرام شود.


استرالیا؛ بدون امتیاز جام را ترک نکن

نماینده ی آسیا در برابر هلند نمایش قابل قبولی از خود ارائه کرد و اکنون امیدوار است جام را بدون امتیاز ترک نکند. کیهیل به علت محرومیت این دیدار را از دست خواهد داد و همین مسئله مطمئنا از قدرت خط حمله ی استرالیا کم خواهد کرد. با این حال ترویسی و هالوران امیدوار هستند تا در فاز تهاجمی استرالیا را یاری دهند.

شاید کسب یک تساوی نیز برای استرالیا در این گروه سخت قابل قبول باشد اما نمایش خوب این تیم برابر اسپانیا هواداران را امیدوار کرده است تا شاید آن ها بتوانند اسپانیای بی انگیزه را شکست دهند. 

     
آی اسپورت
2014-06-23 17:38:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر