فهرست
مشکل پاتوسی و سکوت مدیران استقلال
مشکل پاتوسی و سکوت مدیران استقلال

مشکل پاتوسی و سکوت مدیران استقلال

آی اسپورت - استقلال در شرایطی حدود دو هفته است که پاتوسی را جذب کرده است که طبق قوانین داخلی فوتبال ایران بازیکنان آفریقایی و آسیایی که می خواهند وارد لیگ برتر شوند حتما باید در دو سال قبل از عقد قرارداد عضو تیم ملی کشورشان بوده باشند و این در حالی است که پاتوسی این شرایط را ندارد. این دقیقا همان قانونی است که افشین قطبی سرمربی فولاد هم به آن اعتراض دارد چراکه او قصد داشت در نقل و انتقالات زمستانی یک بازیکن ژاپنی به تیمش بیاورد اما به دلیل همان مشکلی که پاتوسی با آن دست به گریبان است باشگاه از جذب این بازیکن منصرف شد. نکته مهم اما این است که مدیران استقلال بی توجه به قوانین داخلی فوتبال ایران اقدام به جذب پاتوسی کردند و در شرایطی که او آماده ترین بازیکن تازه وارد حال حاضر استقلال است هنوز اجازه بازی کردن به این بازیکن داده نشده است.

این دقیقا شبیه اشتباه هایی است که مدیران قبلی استقلال هم در سال های قبل آن را تکرار و باشگاه را با دردسر بزرگی روبرو کردند و حالا یک اشتباه و احتمالا بی اطلاعی از قانون باعث شده این تیم فعلا نتواند از بازیکنی که بابت جذب آن ارز از کشور خارج شده استفاده کنند. البته در این بین به نظر می رسد مشکل پاتوسی با کدخدا منشی حل خواهد شد اما نباید فراموش کرد انتظار از علی خطیر به عنوان مسئول نقل و انتقالات استقلال این بود که اشتباه مدیران قبلی این باشگاه را تکرار نکند.

  ۲  
آی اسپورت
2019-02-13 19:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
حمید پرسپولیسی
چهارشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۷، ۱۹:۱۱
تیم رانت خوار کیسه براحتی باز هم قانون را زیر پا میذاره و بقیه هم لالمونی میگیرن و یک فرد آشغالی مثل اشکریز هم میاد مظلوم نمایی میکنه که حکومت کیسه را دوست نداره! آخه بیشرف دیگه هر غلطی خواستین انجام دادین دیگه چیکار باید بکنید؟ براحتی در همین یکسال 8 تا بازیکن خارجی گرانقیمت خریدید اونم با پول حکومت. برانکو بابت دوتا اوکراینی ارزانقیمت به کمیته اخلاق احضار شد و برنامه نود یک برنامه را به اون مساله اختصاص داد اما در مورد شوفر دلال همه سکوت کردن! کار بجایی رسیده که حتی علی خطیر معاون کیسه هم تهدید به افشاگری بر علیه شوفر کرده اما باز هم صدایی از کسی در نمیاد.
مافیای کثیف کیسه خیلی کارشو خیلی خوب داره انجام میده از اینور هر غلطی میخان میکنن و از اون طرف بر علیه پرسپولیس هجمه ایجاد میکنن تا گند کارهای خودشون در نیاد
Hosein
چهارشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۷، ۲۰:۵۲
اگه تیمهای دیگه ایران صداشون در بیاد یه چیزی ن شمایی که تو جعل و خلاف و... حرف اول ایران و میزنید شماها تو تاریخ ثابت شده هستید
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر