فهرست
نیمار درباره انتقال به مادرید؛ شایعه همیشه هست!
نیمار درباره انتقال به مادرید؛ شایعه همیشه هست!

نیمار درباره انتقال به مادرید؛ شایعه همیشه هست!

 

آی اسپورت- نیمار، ستاره برزیلی پاری سن ژرمن در خصوص شایعات انتقال به رئال مادرید و رویارویی با این تیم در لیگ قهرمانان صحبت کرد. از همان ابتدای انتقال نیمار به پاریس، اخباری در مورد تمایل رئال مادرید به جذب او وجود داشت و نیمار نیز تنها اذعان داشت پیرامون بازیکنان بزرگ همیشه شایعه وجود دارد.

 هو شدن در دیدار برابر دیژون: "البته که این اتفاق باعث آزار من شد اما ما اینجا گاهی هو شده و گاهی مورد تشویق قرار می گیریم اما من معتقدم پاری سن ژرمن خوب بازی کرد و من از کسب پیروزی خوشحالم."

رکوردشکنی کاوانی: "غیرممکن است هنگامی که پنالتی را برابر دیژون نواختم از رکوردشکنی احتمالی کاوانی خبر نداشته باشم اما سرمربی من را به عنوان زننده پنالتی انتخاب کرد و مشکلی در این خصوص نبود. همه از اتفاقات رختکن خبر دارند و می دانند سرمربی در این خصوص تصمیم می گیرد. من کنار دوستان و همبازیانم اینجا آرام و خوشحال هستم. من به اینجا آمده ام تا تاریخ را ساخته، بهترین بازی های خود را انجام دهم و گل های زیادی به ثمر برسانم. من برای کاوانی بسیار خوشحالم و سعی خواهم کرد در هر بازی به او کمک کنم و همچنین امیدوارم که کاوانی همچنان به گلزنی برای PSG ادامه دهد."

شایعات انتقال به رئال مادرید: "شایعات همیشه وجود دارد. زمانی که من در سانتوس یا در بارسلونا بودم نیز همینگونه بود و شما مطبوعات این موضوع را خیلی خوب می داند. در هر پنجره نقل و انتقالات، شایعاتی حول محور نام من وجود دارد که اجتناب ناپذیر است. همیشه پیرامون بازیکنان بزرگ شایعه وجود دارد و من در این مورد تنها نیستم اما حالا شایعات تنها در مورد من ایجاد می شود و من چه کاری می توانم در این خصوص انجام دهم؟ همیشه در مورد شایعه انتقال به رئال مادرید پاسخ داده ام اما این اخبار در همه حال وجود دارد."

جوایز فردی یا تیمی: "برای من مهم است به نیمه نهایی لیگ قهرمانان برسیم نه اینکه بهترین بازیکن جهان شوم. هدف اصلی من لاشامپیونا، جام حذفی و لیگ قهرمانان است و جوایز فردی بعد از فتح عناوین تیمی حاصل می شود."

 رویارویی با رئال مادرید: "من برای کریستیانو رونالدو احترام زیادی قائلم زیرا در فوتبال تاریخ سازی کرده و 10 سال است در بالاترین سطح بازی می کند و من تلاش می کنم خودم را به چنین بازیکنانی نزدیک کنم. اما رئال مادرید تنها رونالدو نیست و او در کنار بقیه ستارگان دیگر خطرناک خواهد بود. کاش این بازی در فینال انجام می شد اما ما خیلی زود به مصاف رئال مادرید خواهیم رفت."

ورزش سه

۳    
آی اسپورت
2018-01-29 20:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر