فهرست
نبرد غول‌های بوکس جهان برنده نداشت!
نبرد غول‌های بوکس جهان برنده نداشت!

نبرد غول‌های بوکس جهان برنده نداشت!

آی اسپورت – بامداد امروز و در حضور ۱۷ هزار نفر تایسون فیوری و دیانتی وایلدر دو بوکسور بی شکست جهان برابر هم قرار گرفتند که این دیدار برنده‌ای نداشت و با نظر داوران با تساوی به پایان رسید تا دو بوکسور آماده یک مبارزه دیگر با هم شوند تا برنده جدال حساس شان مشخص شود. نتایج دو بوکسور با نظر داوران به شرح زیر بود:

۱۱۵-۱۱۱ به سود وایلدر

۱۱۴-۱۱۰ به سود فیوری

۱۱۳-۱۱۳ مساوی

به این ترتیب وایلدر کمربند قهرمانی سنگین وزن جهان را فعلا حفظ کرده است. در ابتدای این بازی فیوری با تسلط خود عملکرد خوبی داشت ولی در ادامه وایلدر توانست تقریبا دو بار فیوری را ناک اوت کند ولی بوکسور بریتانیا استقامت نشان داد و بازنده نشد. مبارزه این دو بوکسور در کالیفرنیا بدون برنده ماند تا با این نتیجه فعلا کمربند قهرمانی در اختیار وایلدر باشد.

فیوری: تمام دنیا دید که من برنده شدم

تایسون فیوری بعد از این مبارزه گفت: کل دنیا دید که من برنده این مبارزه شدم. من به آلمان رفتم و با کلیچنکو مبارزه کردم و الان هم به آمریکا آمدم و اینجا مبارزه کردم. خدا به آمریکا رحم کند. من یک ورزشکار حرفه ای بودم که عاشق بوکس هستم. هیچکس در دنیا فکر نکنم بهتر از من بوکس بلد باشد. آن ورزشکاری که امشب بازی کردیم مشت زن خوبی است که امروز نتوانست کاری انجام دهد و من برنده شدم. بعد از ۳ سال دوری از رینگ فکر کنم باعث افتخار شما شدم. امشب به هیچ وجه ناک اوت نمی شدم و توانستم با قلبم مبارزه کنم. ۱۰ هفته از خانواده ام دور بودم و الان می خواهم در کنار انها باشم. قطعا این بازی تکرار خواهد شد. من و این آقا بهترین بوکسورهای سنگین وزن جهان هستیم.

وایلدر: منتظر بازی تکراری هستم

من فکر می کنم با دو ناک اوتی که داشتم من برنده این مبارزه بودم . بازی بسیار سختی بود. ما هر دو بوکسور های خوبی هستیم ولی با آن دو ضربه ای که زدم من شایسته برنده شدن هستم. ما هر دو احترام زیادی برای هم قائل هستیم. او بعد از بازی به من گفت مبارزه بزرگی شد. ما بهترین بوکسورهای سنگینم وزن جهان هستیم. از الان فقط منتظر بازی تکراری هستم. امیدوارم بازی بعدی من همین بازی باشد. چرا که نه؟ هواداران دوست دارند.

 

خبر ورزشی 

۲    
آی اسپورت
2018-12-02 11:11:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر