فهرست
سوال روز؛ چرا تراکتورسازی شفاف‌سازی نمی‌کند؟
سوال روز؛ چرا تراکتورسازی شفاف‌سازی نمی‌کند؟

سوال روز؛ چرا تراکتورسازی شفاف‌سازی نمی‌کند؟

آی اسپورت - این بخشی از مصاحبه یکی دو روز پیش مهرداد کفشگری بازیکن فعلی سایپا و سابق پرسپولیس در انتقاد از مدیران قبلی باشگاه پرسپولیس است. صحبت‌‎های او درباره فشار لیدرها و فوت هادی نوروزی یک بار دیگر آن زخم کهنه را باز کرده و اتهاماتی را متوجه لیدرهای وقت پرسپولیس کرده است. کفشگری به صراحت از وضعیت بد روحی هادی نوروزی به دلیل عملکرد لیدرهای باشگاه و فوت او درست یک هفته بعد از این اتفاقات می‌گوید. هرچند لیدرهای آن زمان پرسپولیس این ادعاها را بارها تکذیب کردند اما مرور سوابق این افراد چه در پرسپولیس و چه در باشگاه‌های دیگر نشان می‎دهد که نباید این تکذیب‌ها را زیاد جدی گرفت.

آی اسپورت - باشگاه اروپایی در جریان فصل اعلام می‌کند مربی فعلی اش را در پایان فصل از دست می‌دهد و حتی مربی فصل بعد را معرفی می‌کند بدون اینکه آب از آب تکان بخورد. نه مربی فعلی کار را زمین می‌گذارد و نه بازیکن برای مربی فعلی طاقچه بالا می‌گذارد، چون طبق اصول در فوتبال حرفه‌ای همه چیز سر جای خود است. بازیکن اگر حرف مربی را گوش ندهد با برخورد شدید باشگاه مواجه می‌شود و مربی اگر به بهانه جدایی در انتهای فصل کم بگذارد آینده اش به چالش کشیده خواهد شد.

فوتبال ایران اما این‌طور نیست و هنوز هم آماتورگونه است و با مصلحت‌اندیشی کار را پیش می‌برند. نمونه‎اش هر روز یک مربی جدید برای تراکتورسازی علم می‌شود و باشگاه تکذیب می‌کند و می‌گوید گمانه‌زنی رسانه‌ای است. اگر مربیانی که برای تیم تراکتورسازی ردیف می‌شوند گمانه‌زنی رسانه‌ای است چرا تراکتورسازی اعلام نمی‌کند محمد تقوی مربی قطعی تیم است؟ اگر قرار است تیم مربی خارجی بیاورد بد نیست باشگاه در بیانیه‌ای رسمی اشاره به این داشته باشد و حتی اعلام کند که مربی‌اش کیست و چه زمانی به تبریز خواهد آمد. این نه تنها حاشیه‌ای ایجاد نمی‌کند بلکه به همه حاشیه‌ها پایان می‌دهد.

شاید هم ایده باشگاه تراکتورسازی این باشد که محمد تقوی را برای هفته‌های بعدی هم آزمایش کند و در صورت تداوم سیر صعودی تیم، او را به عنوان سرمربی قطعی تیم انتخاب اعلام کند که این هم باید رسمی و شفاف اعلام شود. هیچ باشگاهی از رفتار صادقانه در فوتبال آسیب نخواهد دید. این بهتر از این است که رسانه‌ها هر روز یک خبر جدید در مورد سرمربی تیم بدهند و هر روز باشگاه تکذیب کند. یک بار برای همیشه اعلام سیاست باشگاه تراکتورسازی خیال همه را راحت خواهد کرد و از همه مهمتر به تیم آرامش می‌دهد.

خبر ورزشی

۲ ۴  
آی اسپورت
2018-10-10 15:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
امین اردبیل
چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷، ۱۶:۳۴
اگه گزینه ها رو بگن که دلال های محترم سو استفاده می کنند در ضمن شما نگران شفاف سازی تیم ما نباش ما اعتماد کامل به مالکیت و مدیریت ، کادر فنی و بازیکنانمون داریم .
۵
تاج کبیر
چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷، ۱۷:۲۷
اونقدر متن عنی بود که نفهمیدیم چی گفت :)
۴
تراختور بایراقی
چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷، ۱۹:۱۹
فعلا همه چیزی موازی پیش میره و هم انتخاب سرمربی خارجی هم فرصت دادن به تقوی
سرمربی خارجی هم زمان میخواد برای شناخت که نیم فصل این زمان فراهم است. الان چیزی که مهمه اینکه نتایج خوب تیم ادامه پیدا کنه و مربی خارجی هم سرفرصت بیاد
۳
t
چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷، ۱۹:۴۹
بهتره لنگ اسپورت فقط به فکر تیم خودش باشه و با بقیه تیم ها کاری نداشته باشه
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر